Menu

Proč kovový plot?

Důvody jsou vpodstatě tři. Prvním důvodem je životnost kovového plotu, která se ve stejné kvalitě počítá na desítky let. Druhým důvodem je kouzlo originálního designu dle potřeb zákazníka a estetiky okolí. Třetím důvodem je pevnost a robusnost, která nabízí vysokou míru ochrany nemovitosti. 

Životnost kovového plotu se měří v desítkách let. Pořizovací cena kovového plotu či brány je často vyšší, než např. u plotu dřevěného. Nicméně tato počáteční investice v poměru s živostností kovového plotu vyjadřuje skvělý poměr cena/výkon. Námi vyrobené ploty jsou opatřeny antikorozní vrstvou žárového zinkování a následně vrstvou kvalitní barvy. Kovový, žárově zinkovaný plot, vám vydrží celý život. A to i v případech, pokud bydlíte u frekventované silnice, kde se v zimě hodně solí a je velký provoz; může tak dojít dojít, vlivem agresivního prostředí, k poškození vrstvy barvy, nicméně pozinkovaná vrstva i nadále chrání plot.

Kouzlo originálního designu kovového plotu je často druhým parametrem, který rozhoduje. Variant konstrukčních typů, tvarů plotových dílců, špiček a prvků zdobení je tolik, že vpodstatě vyrábíme samé originály. Těší nás si se zákazníkem sednout a promyslet řešení plotu či brány přímo pro něj. Krásu originálu můžete shlédnout i v naší fotogalerii. Kovové ploty naší výroby jsou často doplněny kovanými prvky. Nicméně vyrábíme i plně kované ploty, brány a branky naším uměleckým kovářem.

Pevnost a robusnost kovového plotu nabízí jistotu a bezpečí. Máloco se vyrovná pevností a houževnatostí kovu. Nejsme příznivci ostnantých drátů a přesto vyrábíme kovové ploty nejen krásné, ale i funkční z pohledu ochrany majetku. Míru ochrany nemovitosti dokážeme na přání zvyšovat až do úrovně kategorie bezpečnostních plotů.

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku