Menu

Novinky PLOTY OD OTY

Měníme se na PLOTY O OTY 62
01
04/24

Měníme se na PLOTY O OTY

Po osmi letech jsme se rozhodli změnit. Tedy změnit graficky. Naši zákazníci se nemusí bát, protože neměníme nic jiného než grafický vzhled a logo, které jak věříme lépe vystihuje naše zaměření a uspokojení z dobře odvedené práce.

Čtěte více

Naše největší brány 135
24
01/24

Naše největší brány

Komerční prostory zpravidla vyžadují široký vjezd a možnost jeho ochrany je opravdová výzva, do které se opravdu nepustí každý. Jsme pyšní, že díky našim zkušenostem a vývoji jsme realizovali dvě unikátní zakázky, které si připomeneme v této novince.

Čtěte více

Zimní ploty 125
04
12/23

Zimní ploty

Copak asi dělají ploty v zimě? Odpověď je jednoduchá a zachycuje jí i naše malá zimní fotogalerie. Ploty prostě odpočívají. Krása zimních zasněžených okamžiků kovové ploty, vjezdové brány a vstupní branky nemusí narušovat zimní idylku. ;)

Čtěte více

Ploty a brány pro průmyslové areály 200
31
10/23

Ploty a brány pro průmyslové areály

Při shlédnutí našeho portfolia byste mohli dospět k milnému závěru, že vyrábíme a montujeme ploty, branky a brány jen k rodinným domům. Ale pravdou je, že desítky projektů pro velké komerční a průmyslové areály, veřejné prostory městských částí a bytových domů posunuly naše umění na podstatně vyšší úroveň. Mnohdy jsem byli přizvání k vytvoření řešení výrobku, kteří jiní výrobci odmítli a označili za neproveditelné.

Čtěte více

Přehlednější portfolio a ceník 295
19
09/23

Přehlednější portfolio a ceník

Do podzimních měsíců přicházíme s upraveným portfoliem konstrukčních typů, resp. jsme si dovolili je přeskládat, aby bylo pro nové návštěvníky přehlednější. Před třemi lety jsme přidali další typy MODERNích plotů. Jejich podíl v našich zakázkách od té doby vzrostl natolik, že si to vyžádalo revidovat přehled konstrukčních typů.

Čtěte více

Unikátní řešení 364
28
07/23

Unikátní řešení

Kouzlo soustavy vjezdových bran jsme již několikrát ukazovali. Vždy je to unikátní řešení, které je pro specifickou potřebu daného prostoru. Nyní ale přinášíme ukázku řešení, které opravdu zaujme každého majitele parkovacího místa. :) Prostě místa není nikdy dostatek a proto i konstrukce segmentové brány je hojně využívána.

Čtěte více

Nová videa vjezdových bran 387
31
05/23

Nová videa vjezdových bran

V naší dílně se v podstatě kontinuálně vyrábí jedna brána za druhou a tak je z čeho vybírat, když přinášíme nová videa. Poprvé jsme sestříhali video ze zdrojů, které nám dodal sám zákazník... Prostě obrázky a videa nepotřebují tisíce slov. A asi při pohledu na další videa lehce zjistíte, které vjezdové brány u našich zákazníků vedou... Není se čemu divit, protože každý chce ze svého pozemku ušetřit místo potřebné pro otevírání/zavírání brány stejně tak, jako je samozřejmosti elektrický pohon.

Čtěte více

Segmentová brána 742
02
04/23

Segmentová brána

Segmentová brána je nejúspornější řešení vjezdová brána v našem portfoliu a jak je vidět z počtu realizací je opravdu oblíbená. Desítky realizací krásně stvrzují, že se jedná o oblíbené a především funkční řešení.

Čtěte více

PLOTOMOTIV startuje 480
28
02/23

PLOTOMOTIV startuje

Na trh uvádíme zcela nový typ kovového plotu - PLOTOMOTIV. Po několikaletém úsilí, od ladění výrobních detailů až po zajištění patentů, přestavujeme stavebnici plotu.

Čtěte více

Uspořádání videí 452
28
12/22

Uspořádání videí

Když jsme v lednu 2021 zveřejnili první video, netušili jsme popravdě, jaký bude zájem. A přes velký zájem konkurence, která se snaží opisovat některé naše technické vychytávky, rádi zveřejňujeme další videa, abychom jednak ukázali, že vjezdové brány umíme, ale také, abychom mohli inspirovat zákazníky.

Čtěte více

Ceník našich výrobků 430
30
11/22

Ceník našich výrobků

Vzhledem k situaci na českém trhu jsme si dovolili od 1. prosince udělat ceník našich produktů neveřejný, resp. dostupný po přihlášení jen vybraným zákazníkům.

Čtěte více

Další videa vjezdových bran 639
03
10/22

Další videa vjezdových bran

Návštěvníci našich stránek se již několikátý rok mohou nechat inspirovat nejen ve fotogalerii, ale i ve videích z našich realizací. Ke konci září máme na kontě za rok 2022 přes 120 tisíc shlédnutí a lidé na našich videích strávili 1.791 hodin. A přestože je jasné, že nejsledovanější jsou videa unikátní sekční brány za roh, líbí se i videa dalších bran. A v dnešních novinkách přidáváme tři velmi zajímavé instalace.

Čtěte více

Aktuální ceník opět na webu 426
05
09/22

Aktuální ceník opět na webu

Od 1. září 2022 je na našich stránkách opět dostupný cení našich výrobků, protože se v posledních týdnech ceny vstupních materiálů stabilizovaly.

Čtěte více

Přírodní motivy na míru 434
15
08/22

Přírodní motivy na míru

Máme rádi originální ploty a proto máme zakázkovou výrobu. Věříme, že v našem katalogu si vybere téměř každý, ale opravdu ne každý. Ročně máme několik zákazníků, pro které vymýšlíme a připravujeme motiv doslova dle jejich představy a jejich přání... Jsou to zpravidla plotové vzory, které se zcela vymykají jakémukoliv katalogovému nebo historickému zařazení a je zapotřebí se doslova vcítit do představ zákazníka. Pro takovou zakázku není lehké zpracovat nabídku, natož vyrobit takový plot...

Čtěte více

Materiály pro výplně 1058
01
08/22

Materiály pro výplně

Kromě výběru konstrukčního typu, jako základu každé naší zakázky, stojí často zákazníci před volbou výběru výplně. Do jisté míry je výplň daná konstrukčním typem, např. PREMIUM má křížené svislé a vodorovné prvky, ale v případě moderního plotu to tak jednoznačné není a řada zákazníků preferuje dřevěnou či plastovou výplň. Variant je opravdu hodně a nápady některých zákazníků jsou opravdu originální a za hranicemi naší dílny. Na druhou stranu za roky naší práce jsme dokázali vyhovět i zákazníkům, kteří nechtěli "pouze svislé a vodorovné ocelové prvky". A tak jsme se rozhodli tímto příspěvkem přidat k inspiraci a ukázat pár zkušeností.

Čtěte více

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku