Kdo jsme v PLOTY OD OTY?

O nás, s Vámi. S Vámi můžeme tvořit jako dosud, originální vzory plotů, bran a branek. Každý náš výrobek je originál na úrovni zakázkové manufakturní výroby. Snažíme se, aby se neopakovaly vzory plotů jako v sériové výrobě. Pamatujeme si téměř každého zákazníka a každý originální prvek, který jsme u něj uplatnili. 

Každá i drobná zakázka je pro nás projekt, nad kterým se vždy ve výrobě poradíme a dokud není vše dokonalé,nepřestáváme na díle pracovat. Váš plot je pro nás dílo. Je pro nás běžné zhotovit klientovi kresbu výrobku v několika variantách a doporučit dle povahy prostředí, stavby nebo historického rázu vhodný vzor. Posuďte pár individuálních kreseb tvořených pro klienty v průběhu tvorby nabídky prezentovaných v našem skicáři.

„Ploty od OTY" byl prvních pět let pouze slogan, který vnikl v dobré náladě jednoho večera. Ten jsme jako běžná kovovýroba zabývající se mimo jiné výrobou mříží, schodišť, zábradlí, atd. používali k zviditelnění naší dílčí specializace v oblasti kovových plotů. Ale např. posuvné nesené brány jsme vyráběli již 15. let a získali jsme mnoho zkušeností v jejich výrobě a také výběru kvalitních elektromotorických souprav.

Zkušeností bylo mnoho - realizací stavby ale až slogan „Ploty od Oty" byl ten pravý nápad, ten pravý impuls pro založení firmy, která se bude zcela soustředit na výrobu a instalaci plotů, bran, branek, zábradlí atd. A nejen to. Důležitý prvek zdravé a funkční firmy je vlastní vývoj. Například v minulých dvou letech jsme úspěšně vyvinuly a odzkoušeli teleskopickou nesenou bránu. Jde o zcela originální výrobek a možná jsme dosud jediní, kdo umí vyřešit tuto konstrukci. Z toho důvodu jsme raději tento princip konstrukcí postoupily ochraně úřadu průmyslového vlastnictví. Těchto průmyslových nebo užitných vzorů vlastníme několik.

Jedná se o originální pohledová provedení plotů, ale také zcela jiné konstrukce. Prostě u nás vývoj nespí. Momentálně se zabýváme vývojem přípravků pro zkvalitnění a urychlení výroby aby jste nemuseli na objednávku dlouho čekat.

Svou práci provádíme s určitým profesním nadhledem spojeným se zkušeností našich předků. Drtivá většina z nás je v oboru více jak 20 let. V oboru jsme se vyučili a převzali zkušenosti našich otců. Dnes již učíme generaci našich potomků a těšíme se z toho, že „černé řemeslo nezanikne".

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací