Menu

Kdo jsme v PLOTY OD OTY?

Jsme česká rodinná firma, která se specializuje na zakázkovou výrobu kovových plotů, vjezdových bran, vstupních branek, ale také zábradlí, mříží a doplňků.


Náš tým tvoří kolem dvaceti zkušených řemeslníků, kteří dokážou ročně realizovat cca 200 zakázek středního rozsahu. Výrobu realizujeme na jihu Čech a naše montážní týmy naše výrobky montují po celých Čechách a na Moravě. Realizované projekty máme napříč naším portfoliem pro rodinné domy, ale také komerční prostory, bytové domy i průmyslové areály. Co od nás mohou zákazníci čekat?

Osobní přístup – každému zákazníkovi se věnujeme osobně od nabídky, přes konzultace a zaměření až po montáž a servis. Cílem naší práce je najít pro každého nejlepší řešení a naši zákazníci potvrdí, že jsme je často od jejich prvotního řešení posunuli k řešení lepšímu, protože dali na naše zkušenosti.

Kvalitní konstrukce – máme založené opět na našich zkušenostech. Po stovkách realizovaných projektů prostě víme, co bude funkční a co ne. Jsme rozměrově přizpůsobitelní, ale délce a výšce musí odpovídat i tuhost a pevnost konstrukce, protože chceme, aby plot či brána sloužili bez problémů opravdu desítky let. A že si za tím stojíme dokazujeme i naší zárukou.

Cit pro detail – každému dělá radost, když odvede dobrou práci. Ale taky dobře víme, že to záleží na komunikaci se zákazníkem (např. v definici řešení, ale i ve stavební přípravě), ale také v tom, že poradíme nejlepší řešení dotažené do konce. A konec konců i v detailech. Takovým detailem může být konstrukční vychytávka, sladění designu s okolím anebo praktické uzpůsobení pro jednodušší otevírání nebo lepší pocit soukromí. Prostě zkušenosti.

Chuť zlepšovat se – nejsme roboti, kteří by dělali věci stále stejně. O své práci přemýšlíme. Neučíme se jen na našich zakázkách, ale vyvíjíme nové výrobní postupy, zlepšováky, konstrukční prvky, zjednodušujeme montáž apod. Často se na nás obrací zákazníci, kterým ostatní tvrdí, že to nejde. Důkazem našeho vývoje jsou zakázky či produkty, na které jsme velmi pyšní. Mezi ně patří:

         • Brána za roh, neboli sekční či segmentová brána je úžasné řešení pro malé prostory a dokonce i do mírného náklonu. Zatím nejdelší brána uzavírá 10-ti metrový vjezd.
         • Teleskopická brána. V roce 2010 jsme si vyvinuli první teleskopickou bránu, která ve verzi samonosná či vedená úžasně šetří místo pro otevření/zavření. To, že jí opravdu rozumíme, demonstruje nejdelší kousek pro 19-ti metrový vjezd v českobudějovické Budvaru.
         • Rozsáhlé plotové sestavy jsou také výsledkem našeho vývoje. Nad takovou zakázkou opravdu přemýšlíme, co se týká zefektevnění výrobního postupu. Přestože nemáme sériovou výrobu, jsme schopni vyrobit a namontovat ve špičkové kvalitě a rozumném čase „dlouhé ploty". Mezi největší projekty patří ploty kolem zámku a zámecké obory ve Vranovicích v délce přes 800m, technologický areál v Samsung Technologies v délce přes 400m a další.

Protože naši zákazníci si zpravidla kupují náš plot či bránu/branku jen jednou za život (tedy z důvodu životnosti minimálně 50 let), děláme vše pro to, aby to byla výborná zkušenost, která je pro nás nejlepší reklamou.

Tým PLOTY OD OTY, který dělá všechno PRO PLOTY.

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku