Menu

Kresby a náčrty kovový plotů, bran a branek

Bez špičky Špička 01 Špička 02 Špička 03 Špička 04 Špička 05 Špička 06 Špička 07 Špička 08 Špička 09 Špička 10 Špička 11 Špička 12 Špička 13 Špička 14 Špička 15Špička 16Špička 17Špička 18Špička 19Špička 20Špička 21Špička 22Špička 23Špička 24Špička 25

Na této stránce bychom Vám rádi ukázali něco z naší dílny. Mezi prvním kontaktem se zákazníkem a montáží plotových dílců, bran a branek, je často mnoho tvůrčí práce, která dělá z Vašeho plotu originál. V mnohém nám pomáhá naskicování cílového stavu. Z těch stovek skic jsme jich pár vybrali a uvádíme pro Vás na této stránce.

Skica obyčejnou tužkou ukazuje zákazníkovi možnosti a často tak společně připravíme návrh cílového stavu, který pak naceníme a po objednání realizujeme. Chcete vidět další skici a kresby? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat.

Protože jsme specializovaným výrobcem a nechceme vyrábět neustále se opakující vzory, věnujeme Vám v případě Vašeho zájmu náš čas a vyhotovíme náčrt plotu, který se nějak odlišuje od standardních katalogizovaných výrobků. Ale hlavně tak, aby se Vám líbil

Skicář VJEZDOVÉ BRÁNY a VSTUPNÍ BRANKY

Skicář KOVOVÉ PLOTY

Skicář návrhů ZDOBENÍ

Pro zjednodušení nacenění dalších variant zdobení plotových dílců naleznete v našem katalogu pouze tři míry zdobení:

  • SINGLE - žádné nebo základní míra zdobení se nejčastěji uplatňuje u moderních novostaveb, kde je zapotřebí nenarušovat linie architektury nového domu či jeho okolí. Zdobení plotu či branky je pak doplňováno rozkovaným koncem svislého dílu, nebo jednoduchou špičkou, například ve tvaru koule. 
  • HARMONY - standardní míra zdobení vychází nejčastěji z jednoduchých opakovaných vzorů. Tato varianta se nejčastěji využívá, když za plotem je vidět bohatá okrasná zahrada. Volba opakovaného vzoru pak vynikne a podpoří krásný pohled do zahrady. 
  • HISTORY - nejbohatší zdobení, které je nejčastěji realizováno pro zdůraznění prvků stavby a její jedinečné architektury. Nemůžeme však říci, že je určeno pro starobylá sídla a vily, protože stejně tak lze vkusně kombinovat s moderním domem. Více můžete ověřit v naší fotogalerii

Práva na kresby na této stránce jsou vlastnictvím společnosti PLOTY OD OTY s.r.o. Jejich jakékoliv použití bez písemného souhlasu vlastníka je porušením autorského zákona.

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku