Menu

Měníme se na PLOTY O OTY

Přidáno 1. 4. 2024 09:00:02 Počet shlédnutí 92

Po osmi letech jsme se rozhodli změnit. Tedy změnit graficky. Naši zákazníci se nemusí bát, protože neměníme nic jiného než grafický vzhled a logo, které jak věříme lépe vystihuje naše zaměření a uspokojení z dobře odvedené práce.

Měníme se na PLOTY O OTY

Nadále zůstáváme rodinou firmou na Jihu Čech, která nejen vyrábí a montuje kované ploty, moderní kovové ploty, vjezdové brány, branky a mříže, ale také neustále zdokonaluje výrobní i montážní postupy. Přes dvacet let zkušeností na různých malých i velkých projektech nám pomáhá najít nejlepší řešení ochrany hranice pozemku, které nejsou omezené prefabrikovanými polotovary konkurence. Zakázková výroba nám umožňuje vyrábět ploty na míru. Neřešíme zda máme skladem  předvyrobenou vjezdovou bránu samonosnou či dvoukřídlou, ale nejprve hledáme se zákazníkem to správné řešení a pak cestu jak a za jakou cenu ho realizovat. Proto jsou našimi zákazníky často lidé, kteří byli zaskočení topornou nabídkou konkurence a překvapení našim přístupem, kdy jsme často došli k naprosto jinému a smysluplnějšímu řešení. 

Proč nás oslovit?

  • Inspirace - Než začnete přemýšlet o to, jaký plot či jakou vjezdovou bránu byste chtěli, věnujte trochu času a projděte si naší fotogalerii. Nenajdete tam špičkové vyladěné fotografie, ale fotografie z našich skutečných realizací pořízené našimi techniky. Inspirujte se, protože takovou plejádu jinde nenajdete. Podívejte se na naše videa a prohlédněte si, jak se zavírá/otevírá různý typ vjezdové brány. Jaký prostor potřebuje brána pro otevření. 
  • Osobní přístup - Nepošleme k vám obchodního zástupce, který skládá řešení z prefabrikovaných částí, ale bude se vám věnovat náš technický tým, který má zkušenosti ze stovek zakázek. Budeme vám naslouchat a pokud najdeme řešení, rádi vám připravíme přesnou nabídku bez jakýchkoliv kliček. 
  • Veřejné ceny - každý si může v našem ceníku po pár kliknutích zjistit, orientační cenu plotového dílce, vjezdové brány či branky. Přestože finální cenu dostane zákazník až v přesné nabídce, můžete být již v obraze, co bude stát plot na míru, brána na míru či branka na míru přesně podle vašich představ. To se vám u konkurence nestane, protože ráda chodí do našeho ceníku.
  • Přemýšlíme a díky tomu neustále zlepšujeme výrobní i montážní postupy. Vyvíjíme nové výrobky. Důkazem toho je sekční brána za rohteleskopická brána, brána ve svahu či designové moderní ploty. Nestojíme na místě, ale posunujeme hranice možného dále. A k tomu přispívají i naši zákazníci, kteří přicházejí s jednou výzvou za druhou...

 

Nové logo

 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku