Menu

Brána v kopci

Přidáno 28. 4. 2022 13:58:33 Počet shlédnutí 3237

Častým problémem našich zákazníků je svažitý terén, ve kterém mají potřebu instalovat plot, bránu a branku. U kovového plotu zpravidla není problém v určité vzdálenosti udělat odskok, aby to ideálně kopírovalo terén. Ale jak to zařídit s vjezdovou bránou?

Brána v kopci

V případě vjezdové brány je zapotřebí především zvolit ideální typ vjezdové brány. V podstatě téměř všechny typy (až na bránu za roh) lze instalovat do svahu, ale v konkrétním případě a úhlu sklonu může být nebezpečné provozovat např. vedenou bránu. Ve svahu je rovněž klíčové velmi dobře naplánovat i samotné otevírání a zavírání brány, kde instalovat motorickou jednotku apod. Na první pohled jsou to "jednoduché počty", ale vzhledem k nemalé investici a bezpečnosti doporučujeme se poradit s někým, kdo instaluje desítky bran ročně. Třeba s námi. ????

 

Fotogalerie

 Pro lepší představu jsme připravili dvě instalace skládacích bran, obě v provedení s tahokovovou výplní. V první případě s malým sklonem terénu a ve druhém případě s výrazně větším svahem. Můžete sami posoudit. Fotky i videa jsou po instalaci brány, takže omluvte kvalitu a dokreslete si sami "zkulturnění" prostředí, ale věříme, že jsou dostatečně vypovídající.

  

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku