Menu

Nová videa vjezdových bran

Přidáno 27. 1. 2022 19:09:31 Počet shlédnutí 792

Rádi ukazujeme výsledky naší práce, ale překvapuje nás, že naše krátká videa sleduje tolik lidí po celém světě. Prostě obrázky a videa nepotřebují tisíce slov. Potvrzuje to i skutečnost, že za uplynulých 7 dní v roce 2022 diváci již věnovali 273 hodin sledování našich videí. Je to pro nás tak trochu závazek a proto přinášíme další kousky. :)

Nová videa vjezdových bran

Na našich videích jsou zobrazeny především vjezdové brány v pohybu, samozřejmě pouze z našich realizací. ;)

 A která videa jsme přidali? Jedná se o nejoblíbenější typy kovových bran:

  • bohatě zdoběná teleskopická samonosná brána vedená v konstrukčním typu PREMIUM se středovou plechovou výplní, která zajišťuje majiteli soukromí. Tato brána byla instalovaná společně s menší dvoukřílou bránou a vstupní jednokřídlovou brankou, obojí ve stejném designu. 
  • teleskopická samonosná brána nesená v provedení ECONOMY, která v tomto videu ukazuje významnou úsporu místa pro uzavření cca čtyřmetrového vjezdu. Někdy toho místa před domem prostě není dostatek... 
  • sekční brána za roh, která byla vyrobena s tahokovovou výplní a zajišťuje bezpečí 5 metrového vjezdu. Mimo jiné povrchová úprava na přání zákazníka zůstala "pouze" v pozinku. 

    

Naše videa nejsou profesionální a nemají ani cíl ohromit scénářem a režií, nebo dokonce kostýmy. Zpravidla se pořizují hned po realizaci, takže například často nejsou dokončené terénní úpravy a úklid. Přesto věříme, že pomohou si lépe představit principy pohybu a fungování vjezdových bran. Jiné naše výrobky jsou na videu jen pro dokreslení, ale můžete navštívit naší fotogalerii či skicář a udělat si tak celkový obrázek. Všechny videa jsou dostupně na stránce videí.

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku