Menu

Nová videa vjezdových bran

Přidáno 21. 6. 2021 00:00:00 Počet shlédnutí 1030

Jedno přísloví tvrdí, že "jeden obrázek nahradí tisíc slov". Naprosto se s ním ztotožňujeme a proto tisíce návštěvníků našich stránek nabízíme inspiraci v našem skicáři či fotogalerii. Ale některé věci prostě ani tisíc slov ani obrázek či skica zachytí jen vzdáleně a to je pohyb. To je důvodem, proč přinášíme další videa...

Nová videa vjezdových bran

Na našich videích jsou zobrazeny především vjezdové brány v pohybu, samozřejmě pouze z našich realizací. ;)

 A která videa jsme přidali? Jedná se o nejoblíbenější typy bran:

  • sekční brána za roh, která byla vyrobena s tahokovovou výplní a zajišťuje bezpečí 6 metrového vjezdu, 
  • teleskopická samonosná brána s výplní TAHOKOV by se mohla zdát jako běžná brána, ale i na této instalaci je patrné, že díky bohatým zkušenostem a zdokonalování procesu výroby umíme správně uzavřít jakýkoliv vjezd,
  • čtyřdílná skládací brána v konstrukčním typu PREMIUM představuje žádané řešení, nicméně na videu je krásně vidět jak klíčové je umět vyladit časování její otevírání a uzavírání. 

Sekční brána za roh  Teleskopická brána MODERN  Čtyřkřídlá skládací brána

Naše videa nejsou profesionální a nemají ani cíl ohromit scénářem a režií, nebo dokonce kostýmy. Zpravidla se pořizují hned po realizaci, takže například často nejsou dokončené terénní úpravy a úklid. Přesto věříme, že pomohou si lépe představit principy pohybu a fungování vjezdových bran. Jiné naše výrobky jsou na videu jen pro dokreslení, ale můžete navštívit naší fotogalerii či skicář a udělat si tak celkový obrázek. Všechny videa jsou dostupně na stránce videí.

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku