Menu

Posuvná sekční brána za roh

Přidáno 18. 2. 2021 00:00:00 Počet shlédnutí 4744

V souvislosti s projektováním vjezdové brány zákazníci řeší prostor, který je pro otevření a zavření brány potřebný. V našich projektech naleznete sedm typů bran a každá z nich má svá specifika. Některé potřebují prostor před či za vjezdovou bránou, některé po straně vjezdového otvoru. Abychom mohli nabídnout efektivní řešení pro zákazníky, kteří díky rozložení vjezdu nemají prostor před či za bránou a ani po stranách vjezdu, přicházíme s novým typem brány - vjezdové brány za roh.

Posuvná sekční brána za roh

Posuvná sekční brána za roh je typ brány, která k otevření využívá zasunutí jednotlivých segmentů brány po straně parcely, straně která typicky tvoří vjezdovým otvorem úhel kolem 90°. Co se týká prostoru, jedná se o zřejmě na prostor nejúspornější typ brány, protože před i za vjezdovým prostorem, či po jeho bocích, není potřeba téměř žádný prostor. 

Brána za roh konstrukčně vychází z posuvné brány vedené po kolejnici. Je to osvědčená konstrukce brány, kterou lze vyrobit v kterémkoliv našem konstrukčním typu (ECONOMY, STANDARD+, PREMIUM či MODERN) či zdobení. Jednotlivé segmenty brány jsou tvořeny pevným rámem, který je konstrukčně navázán na další pevný rám. Naší specialitou je skutečnost, že při uzavření brány tvoří segmenty pravý úhel, čímž perfektně uzavírají hranici pozemku. 

Přestože se dá brána posouvat ručně, pro komfort zákazníků je zpravidla součástí montáže i elektrický pohon, který umožňuje bránu plynule a bezpečně otvírat a zavírat. Rovněž doporučujeme instalovat pro zimní období vyhřívání pojezdové kolejnice, aby se na ní netvořila námraza, která by bránila pojezdu. 

Posuvná sekční brána za roh  Posuvná sekční brána za roh  Posuvná sekční brána za roh  Posuvná sekční brána za roh  Brána za roh posuvná

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku