Menu

Nejlepší antikorozní ochrana

Přidáno 19. 9. 2019 12:00:00 Počet shlédnutí 1376

Jako specialisté na kovové výrobky víme, jaká je nejlepší antikorozní ochrana. Je to samozřejmě žárové zinkování. Díky této ochraně vydrží naše výrobky minimálně celý váš život. Ale je to u všech produktů?

Nejlepší antikorozní ochrana

Naše produkty, které naleznete v našem ceníku, prochází automaticky procesem žárového zinkování. Ale jak je vidět na následujících snímcích, u jiných výrobců to tak nemusí být vždy. Rez na uskladněných plotových dílcích dokazuje, že výrobce antikorozní ochranu podcenil; povšimněte si, že se jedná o vnitřní zrezlé plochy. 

Rez plotového dílce Rez plotového dílce Rez na plotovém dílci

Proces žárového zinkování je fyzicky i časově náročnou součástí naší výroby, ale popravdě rádi ho naplňujeme do detailu. Tak totiž máme záruku, že naše výrobky vydrží i přes 80 let. (Je sice pravdou, že se k nám zákazníci zrovna nehrnou pro náhradu námi vyrobeného původního kovového plotu či branky, ale tak si představujeme kvalitní práci.)

Jaké jsou hlavní přednosti žárového zinkování?

  • Dlouhá životnost antikorozní ochrany, tedy i celého výrobku v místech, kde není poškozena ochranná vrstva
  • Vynikající přilnutí ochranné vrstvy díky technologickému postupu, který zajistí čistotu povrchu a dokonalého prostředí nanášení
  • Rovnoměrná a hladká ochranná vrstva po celém povrchu výrobku, tedy i v obtížně přístupných místech a stejná tloušťka ochranné vrstvy i na hranách
  • Oboustranná ochrana všech prvků, tedy nejen vnějších stran, ale i vnitřních
  • Elektrochemická ochrana zajišťuje ochranu povrchu v případě, kdy dojde k porušení povlaku drobným poškrábáním nebo úderem; zinkový povlak v místě drobného porušení oxiduje dlouhá životnost 
  • Bezproblémové svařování všemi způsoby zinkové oceli

Oblíbeným trikem některých výrobců je aplikace technologie galvanického zinkování. Ale pozor, přestože galvanické zinkování (nebo-li elektrolytické zinkování) je na první pohled estetičtejší, nemá zdaleka takovou dlouhodobou odolnost díky slabší zinkové vrstvě.

Samozřejmě většina zákazníků preferuje povrchovou úpravu ještě doplnit o kvalitní barvu. Naše výrobky jsou proto nejčastěji opatřeny v dalším kroku několikavrstvým kvalitním nástřikem barvou dle výběru zákazníka.  

Co říci závěrem? Kvalitu našich plotů, oproti levným plotům ze supermarketů, pozná každý. Antikorozní ochrana žárovým zinkováním a několika vrstvami nástřiku kvalitních barev je základem pro bezúdržbový kovový plotvjezdovou bránu či vstupní branku

Zinkovaná vrstva Žárové zinkování Vrchní barva

Vrstva barvy Vrchní barva Logo

 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku