Zpět

PLOT NA CELÝ ŽIVOT

Přidáno: 30. 1. 2018 11:03:23 Počet shlédnutí: 1032

30 Leden 2018

Aby něco v dnešní době vydrželo celý lidský život je v podstatě zázrak. Průměrně si člověk auto koupí pětkrát a střechu alespoň třikrát. Avšak tyto věci vyžadují neustálou údržbu. A to samozřejmě nejmenujeme věci, které když se rozbijí, typicky druhý den po skončení dvouleté záruky, je lepší koupit nové, než platit opravu.

PLOT NA CELÝ ŽIVOT

Je naší radostí, že naše výrobky, kované a kovové ploty, budou díky zdobit vaší nemovitost klidně jedno století. 

Ze zkušeností za to mohou hned tři parametry:

  • Žárové zinkování zajistí dosud nejlepší známou antikorozní ochranu. Ponořením výrobku do roztaveného zinku při teplotě 450 °C se na povrchu oceli vytvoří rovnoměrný povlak s podílem slitinových fází zinku a oceli a vnější vrstvou čistého zinku. Tato vrstva poskytuje ochranu více než 80 let a zajistí, že ocelové prvky plotu a sváry nerezaví. Tak konstrukce zůstává pevnou po celý život člověka. 
  • Správná konstrukce není samozřejmostí a v našich dílnách probíhá neustálé vylepšování výrobních postupů, konstrukčních prvků či finální kompletace plotových dílců, bra či branek. Díky tomu se celková konstrukce zlepšuje, zpevňuje a je připravena na žárové zinkování. 
  • Kvalitní materiál by měl být základem, avšak v dnešní době tomu tak zpravidla není. U nás si však na kvalitě oceli a dalších prvků zakládáme. Ze zkušeností naších předků vidíme, kam volba kvalitních materiálů vedla a že jen díky tomu se v dnešní době můžeme těšit z dobrého výsledku. 

Přestože ručíme za svou práci a kvalitu našich výrobků, i v našem katralogu máme několik konstrukčních typů, které se však neliší pouze cenou. Hlavní rozdíly jsou v pevnosti a masivnosti konstrukce, která se hodí pro konkrétní použití. Už vzhledem k tomu, že kovaný či kovový plot si člověk typicky pořídí jednou za život, je potřeba se správně rozhodnout a zamyslet nad jeho konstrukcí, tvarem či zdobením. Prostě není to plaňkový plot, který každý rok natřete a každých deset let vyměníte. Je to prostě rozhodutí na celý život...

Konstrukce ECONOMY Konstrukce STANDARD+ Konstrukce PREMIUM Konstrukce MODERN Konstrukce RETRO

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací