Menu

PLOT NA CELÝ ŽIVOT

Přidáno 30. 1. 2018 11:03:23 Počet shlédnutí 1746

Aby něco v dnešní době vydrželo celý lidský život je v podstatě zázrak. Průměrně si člověk auto koupí pětkrát a střechu alespoň třikrát. Avšak tyto věci vyžadují neustálou údržbu. A to samozřejmě nejmenujeme věci, které když se rozbijí, typicky druhý den po skončení dvouleté záruky, je lepší koupit nové, než platit opravu.

PLOT NA CELÝ ŽIVOT

Je naší radostí, že naše výrobky, kované a kovové ploty, budou díky zdobit vaší nemovitost klidně jedno století. 

Ze zkušeností za to mohou hned tři parametry:

  • Žárové zinkování zajistí dosud nejlepší známou antikorozní ochranu. Ponořením výrobku do roztaveného zinku při teplotě 450 °C se na povrchu oceli vytvoří rovnoměrný povlak s podílem slitinových fází zinku a oceli a vnější vrstvou čistého zinku. Tato vrstva poskytuje ochranu více než 80 let a zajistí, že ocelové prvky plotu a sváry nerezaví. Tak konstrukce zůstává pevnou po celý život člověka. 
  • Správná konstrukce není samozřejmostí a v našich dílnách probíhá neustálé vylepšování výrobních postupů, konstrukčních prvků či finální kompletace plotových dílců, bra či branek. Díky tomu se celková konstrukce zlepšuje, zpevňuje a je připravena na žárové zinkování. 
  • Kvalitní materiál by měl být základem, avšak v dnešní době tomu tak zpravidla není. U nás si však na kvalitě oceli a dalších prvků zakládáme. Ze zkušeností naších předků vidíme, kam volba kvalitních materiálů vedla a že jen díky tomu se v dnešní době můžeme těšit z dobrého výsledku. 

Přestože ručíme za svou práci a kvalitu našich výrobků, i v našem katralogu máme několik konstrukčních typů, které se však neliší pouze cenou. Hlavní rozdíly jsou v pevnosti a masivnosti konstrukce, která se hodí pro konkrétní použití. Už vzhledem k tomu, že kovaný či kovový plot si člověk typicky pořídí jednou za život, je potřeba se správně rozhodnout a zamyslet nad jeho konstrukcí, tvarem či zdobením. Prostě není to plaňkový plot, který každý rok natřete a každých deset let vyměníte. Je to prostě rozhodutí na celý život...

Konstrukce ECONOMY Konstrukce STANDARD+ Konstrukce PREMIUM Konstrukce MODERN Konstrukce RETRO

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku