Zpět

Novinka z řady PREMIUM

Přidáno: 28. 2. 2017 14:00:00 Počet shlédnutí: 1130

28 Únor 2017

Kovové ploty Premium jsou nejčastější volbou našich zákazníků. Tato klasická kompletace kovového plotu je v našem okolí vidět více jak století, a proto je pro většinu zákazníků vzorem pro kovové ploty.

Novinka z řady PREMIUM

Varianty tvarů a zdobení nám umožňují vyrábět pro naše zákazníky opravdové originály. Nyní Vám přinášíme ukázku z realizace plotu, kde všechny prvky jsou z nakované. Vzhled plotu, brány i branky s nakovanými prvky přináší novou dimenzi designu a popravdě díky perfektní práci zedníků hranice pozemku obohacuje krásné dílo. Ozdobným nakováním plotových prvků dosáhneme dostatečného zdobení, a proto zpravidla nedoporučujeme další doplňky zdobení. To se týká i zakončení svislých prvků, kde nedoporučujeme z estetických důvodů zakončení špičkou. Nejčastěji navrhujeme zakončení bez špičky, nebo nakováním za tepla, jako je patrné z fotografií této realizace.
K tomuto provedení zákazníkům zpravidla doporučujeme výhradně kovářské barvy v odstínech černé.
Cena plotu PREMIUM s nakovanými prvky je od standardní ceny navýšena o cca 15%. Doba výroby je o cca 20% delší. Pokud byste měli zájem o přesnou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat.

Kovový plot Kovový plot Kovový plot Kovový plot Kovový plot Kovová branka 

Alternativní příspěvky:

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací