Zpět

Konstrukční typ STANDARD+

Přidáno: 12. 4. 2016 15:00:00 Počet shlédnutí: 1290

12 Duben 2016

Nedávno se v nabídce konstrukčních typů objevil nový přírůstek - typ STANDARD+ a v tomto článku si ho trochu představíme. Krása kovaných plotů je totiž nyní dostupná za lidovou cenu.

Konstrukční typ STANDARD+

Přestože realizujeme i plně kované ploty, branky a brány, díky nižší ceně je nejčastějším požadavkem našich zákazníků kovový plot, brána či branka s kovanými prvky. Historicky nabízíme konstrukční typy ECONOMY, STANDARD, PREMIUM a MODERN, jejichž bližší specifikaci naleznete na produktové stránce.

Konstrukční typ STANDARD+ nabízí cenově zajímavou variantu plotového dílce, která určitě zaujme kovaným vzhledem. Svislé i vodorovné prvky jsou vyrobeny z masivních ocelových hranolů o průřezu 12x12mm. Konstrukce je tvořena průvlaky svislých prvků ve vodorovných, které jsou pak kotveny do plotových sloupků. 

S úspěchem lze využít konstrukční typ STANDARD+ i pro brány či branky, nebo též pro výplně pod zábradlí nebo pro kovové mříže.

Jak se vám líbí kované zpracování za lidovou cenu? Váš názor je pro nás důležitý a budeme rádi, když nám jej zanecháte níže v diskuzi...

 

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací