Zpět

PREMIUM Fresh

Přidáno: 15. 8. 2016 17:30:00 Počet shlédnutí: 1342

15 Srpen 2016

Masivní kovový plot již zdaleka není pouze bezpečnostním opatřením chránící Vaši nemovitost či jejich obyvatele. Dnes je nedílnou součástí vzhledu a důstojnosti celé nemovitosti. Avšak robusnost, kvalita a krása kovového plotu stojí více financí než klasické pletivo. Co tedy zvolit, pokud chceme oplotit větší plochu?

PREMIUM Fresh

Výbornou alternativou je obdoba našich plotů, přesněji konstrukčního typu PREMIUM, v kombinaci s dutými provily plotových prvků. Využíváme originální kompletace dutých a plných profilů tak, že výrobek vypadá velice masivně. Plotový díl pak vypadá velice působivě ve smyslu zaplnění otvoru mezi sloupky, což můžete posoudit na fotografiích níže. Svislé prvky jsou duté hranoly s nalisovanou špicí je možné dozdobit dle potřeb a vkusu zákazníka.

Hlavní výhodou nižší cenu plotového dílce! Přestože tyto plotové dílce nejsou v našem katalogu uvedeny, orientačně lze předpokládat slevu z katalogové ceny plotů PREMIUM v těchto variantách:

  • 10% u průřezu svislých prvků 20x20mm, resp. 15% bez špice se zakončením platovou krytkou
  • 15% u průřezu svislých prvků 15x15mm, resp. 20% bez špice se zakončením platovou krytkou

Co se skrývá za kombinací PREMIUM Fresh?

  • Robusní kovová konstrukce
  • Duté svislé prvky s naraženou okrasnou špicí (omezený výběr ze tří variant špiček)
  • Kompletní plotové dílce jsou opatřeny antikorozní vrstvou v podobě žárového zinkování (samozřejmě včetně dutých prvků)
  • Zákazníkova volba vrchní barevné vrstvy

Pokud Vás tato novinka zaujala a přemýšlíte o kvalitním oplocení větší plochy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi možnosti probereme a připravíme Vám přesnou nabídku přímo pro Vás.

 Ploty PREMIUM Fresh Ploty PREMIUM Fresh Ploty PREMIUM Fresh Ploty PREMIUM Fresh

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací