Menu

Další bránový komplet

Přidáno 25. 10. 2021 19:26:58 Počet shlédnutí 711

Praxí ověřené přísloví, že "každý prostor je malý", se samozřejmě potvrzuje i při našich realizacích vjezdových bran. Hranice pozemků často vyžaduje nápaditě řešit nejen výběr brány, ale také proces jejího otevírání a zavírání. Jednak z pohledu bezpečnosti, ale také z pohledu potřebného prostoru.

Další bránový komplet

Bránový komplet, o kterém jsme již v novinkách informovali, je řešením, když nemáte v okolí vjezdu dostatek prostoru pro otevření brány a přitom nechcete přijít ani o prostor před bránou (využitím například skládací brány). Tato instalace bránového kompletu, kterou představujeme v této novince, je sestavena ze dvou samonosných bran, které zabezpečují "jen" polovinu vjezdu.  Jak je vidět z videa, k otevření/zavření bráy se využívá dvou samostatných pohonů, které jsou upraveny tak, aby brány k sobě kvalitně dojely a dolehly. Další bezpečnostní prvky jsou samozřejmostí.

Tento bránový komplet je v konstrukčním typu MODERN s tahokovovou výplní a z videa je patrný průhled z ulice i průhled do ulice, které byly voleny dle přání zákazníka. 

Jak je vidět i z videa, lze bránový komplet velmi dobře sladit s okolím, tedy designet plotu či branky. Záleží opravdu na požadavcích zákazníka. Samozřejmostí je antikorozní ochrana v podobě žárového zinkování. V tomto případě zákazník nechtěl vrchní barvu. 

Bránové komplety nenajdete v našem ceníku, ale je asi logické, že základní cena je součtem dvou konkrétních bran, které již v ceníku naleznete. Kombinovat lze v podstatě jakékoliv dvě brány, pokud se pokryjí vaše požadavky na ochranu svého vjezdu. 

Fotogalerie

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku