Zpět

Bránový komplet

Přidáno: 1. 4. 2021 15:14:11 Počet shlédnutí: 244

01 Duben 2021

Praxí ověřené přísloví, že "každý prostor je malý", se samozřejmě potvrzuje i při našich realizacích vjezdových bran. Hranice pozemků často vyžaduje nápaditě řešit nejen výběr brány, ale také proces jejího otevírání a zavírání. Jednak z pohledu bezpečnosti, ale také z pohledu potřebného prostoru.

Bránový komplet

Prostor je důvodem, proč jsme se před lety zavřeli do dílny a vyvinuli funkční teleskopickou bránu. A dnes již desítky instalovaných teleskopických bran jsou důkazem, že je to velmi funkční a praktické řešení. (Nejdelší teleskopickou bránu jsme instalovali do vjezdu o šířce 12 metrů.) Nedávno jsme uvedli sekční bránu za roh, která rovněž poskytuje funkční řešení pro řadu zákazníků a první realizace opět dokazují funkčnost řešení. 

Ale pak existují zákazníci, kteří pro které je řešením jejich prostoru nebo víceúčelového vjezdu instalace více bran. Bránový komplet je sada typicky dvou bran, které se zavírají proti sobě. Díky zakázkové výrobě lze maximálně přizpůsobit i dva tůzné typy bran, které díky kvalitnímu elektrickému pohonu a bezpečnostním prvkům mohou ladně "dobíhat k sobě". Asi nejlépe to vystihne video, které jsme pro Vás natočili. 

 

Jak je vidět i z videa, lze bránový komplet velmi dobře sladit s okolím, tedy designet plotu či branky. Záleží opravdu na požadavcích zákazníka. Samozřejmostí je antikorozní ochrana, bezpečnostní prvky, elektrický pohon apod. 

Bránové komplety nenajdete v našem ceníku, ale je asi logické, že základní cena je součtem dvou konkrétních bran, které již v ceníku naleznete. Kombinovat lze v podstatě jakékoliv dvě brány, pokud se pokryjí vaše požadavky na ochranu svého vjezdu. 

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací