Menu

Aktualizujeme skicář

Přidáno 15. 7. 2019 12:00:00 Počet shlédnutí 1278

Skicář a fotografie z realizací jsou často první místa, kde budoucí zákazníci hledají inspiraci. A popravdě jsme moc rádi, že se můžeme pochlubit svojí prací od samých začátků. Těžko budete hledat na internetu obdobnou knihovnu inspirací. A tak jsme se rozhodli začít zjednodušovat přístupy ke konkrétním výrobkům.

Aktualizujeme skicář

Začali jsme aktualizací skicáře a bude následovat fotogalerie. Nejen, že jsme doplnili další skici, ale začali jsme je prezentovat v přehlednějších skupinách. Zatím naleznete skici rouzdělené do skupin:

Galerie jsou nyní na stránce skicáře prezentovány "jen" řádkem s prvními čtyřmi skicami, přičemž kliknutí na skicu se zobrazí přes obrazovku a šipkami vpravo a vlevo se můžete pohybovat v rámci celé galerie. Druhou možností je kliknutí na tlačítko "Zobrazit celou fotogalerii" pod řádkem prvních čtyřech skic a zobrazí se náhledy všech skic v dané skupině. 

Nový skicář

 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku