Menu

Další špička pro Vás

Přidáno 16. 1. 2017 08:57:00 Počet shlédnutí 1542

Volba špičky kovového plotu, vstupní branky nebo vjezdových vrat je jeden z dekorativních prvků, kterými lze dosáhnou správnou kompozici díla do okolního prostředí, ale také vytvořit originální výrobek. Nyní našim zákazníkům přinášíme špičku s číslem 14.

Další špička pro Vás

Přestože se snažíme omezit množinu nabízených plotových špic, rozhodli jsme se do katalogu zařadit špici č. 14, se kterou jsme v roce 2016 realizovali několik zakázek a která se vyloženě hodí do prostředí starších až historických nemovitostí.

Jak ukazuje grafické ztvárnění, plotovou "špičku" tvoří dva silnější vroubky a je zakončena koulí. Lze jí samozřejmě využít pro zdobení plotových dílců, vstupních branek i vjezdových bran. 

V našem katalogu máme pro výběr celkem 25 variant, které si zákazníci mohou zvolit. Tyto špice reprezentují to nejpoužívanější v našich končinách a nabízejí zákazníkovi jasnou představu originálního vzhledu.   

Bez špičky Špička 01 Špička 02 Špička 03 Špička 04 Špička 05 Špička 06 Špička 07 Špička 08 Špička 09 Špička 10 Špička 11 Špička 12 Špička 13 Špička 14 Špička 15Špička 16Špička 18Špička 19Špička 20Špička 21Špička 22Špička 23Špička 24Špička 25

Pokud zvažujete volbu špičky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi projdeme možnosti, Vaše představy, potřeby a připravíme Vám grafický návrh. Pro inspiraci využijte našeho skicáře nebo fotogalerie

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku