Menu

Kované kliky a rozety

Přidáno 23. 10. 2017 12:00:00 Počet shlédnutí 3266

Nedílnou součástí každé vstupní branky je klika, v našem případě samozřejmě kovová a kovaná. Naší základní nabídku kovaných klik tvoří sedm modelů, které se od sebe liší čistě vzhledově. V případě zájmu, jsme schopni vykovat speciální kliku dle návrhu či potřeby zákazníka, avšak za příplatek k ceně branky.

Kované kliky a rozety

V přibližně 95% realizovaných zakázek jsme instalovali některou kliku z naší základní nabídky, která rozhodně není chudá. Když se podíváte do naší fotogalerie, pravděpodobně zjistíte, že využití základní nabídky opravdu postačuje. 

klika 01klika 02klika 03klika 04klika 05klika 06klika 07

Bezpečnostní alternativou je osazení kovanou koulí. Možné kombinace je klika-klika, klika-koule, koule-koule. Pevná koule se používá při instalaci elektrozámku, na druhou stranu otočná koule se používá jako náhrada kliky a řešíme tím typicky „šikovné" psí mazlíčky, kteří si dokáží otevřít branku. Tady je tedy jasné, že každý zákazník si musí rozmyslet, jakou variantu/kombinaci do vstupní branky zvolí.

Naší branku lze osadit i bezpečnostním kováním, které obsahuje bezpečnostní prvky jako je znemožnění přístupu k montážním šroubům, ochrana proti rozlomení vložky apod.

Všechny kované kliky kompletujeme s rozetou (pro kliku i zámek) či kovaným štítem, který má otvor pro kliku i zámek. Důvod je čistě vzhled. Podívejte se na vzorek použití kliky s rozetou a bez rozety. 

klika bez rozetyklika s rozetou Rozeta pro kliku Rozeta pro zámek

Branky ve výrobě osazujeme standartně běžnou zámkovou vložkou, za rozdílový příplatek můžeme dodat i zámkovou vložku s vyšší bezpečnostním hodnocením. 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku