Menu

Krása kované brány

Přidáno 2. 6. 2016 17:30:00 Počet shlédnutí 2129

Zákazníci se nás často ptají, zda i v případě posuvné nesené či nesené teleskopické brány umíme dodat plně kovanou práci. Je pravdou, že technická konstrukce nesených bran vyžaduje některé přesné a neměnné prvky, na druhou stranu obsahuje i řadu svislých či vodorovných prvků, které rozhodně je možné vyrobit ze 100% v kovářské výhni díky umění kovářského mistra.

Krása kované brány

Na fotografiích je instalována námi vyrobená plně kovaná posuvná nesená brána. Zadání klienta bylo limitující ve smyslu přesného dodržení designu okolního historického plotu. Ten je mimochodem starší než 100 let a napodobit, co nejreálněji toto provedení, nebylo jednoduché. Je to konkrétním příklad řemeslné kovářské práce, která plně vyhověla i požadavků Památkového úřadu.

Náš kovář si s kovanými díly do celé plochy brány "hrál" přibližně jeden měsíc a finální kompletace této brány trvala 1 týden. Z fotografií je patrné, že součástí dodávky byla i branka ve stejném stylu. Celé toto dílo se dílensky tvořilo přibližně šest týdnů. Následovala antikorozní povrchová úprava formou žárového zinkování a pak finální vrstva barvy. Součástí byl samozřejmě i elektrický posun brány a automatika jeho funkcí. Realizace od objednání trvala celkem 8 týdnů.

Hmotnost brány cca 350kg.
Kovaná brána  Horní detail  Detail brány

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku