Menu

Nebojte se barev!

Přidáno 15. 4. 2017 14:00:00 Počet shlédnutí 1713

K originálnímu ploty či brány z naší výroby patří i možnost výběru vrchní barvy. Nejčastěji volbou našich zákazníků je matná černá barva, ale máme realizace i s modrou či cihlově červenou barvou, které dávají svému okolí opravdové kouzlo. Tento příspěvek do našich novinek je však o úplně jiné barvě - žluté.

Nebojte se barev!

Při jedné z posledních realizací jsme řešily plošné zakrytí průhledu skrze bránu do dvora. Samo o sobě je tato kovová brána originální tím, že jedno z křídel obsahuje vstupní branku s průchozí výškou 2 m. Křídla jsou otevírána motory na dálkové ovládání.

Padlo několik návrhů od zakrytí plechem až po tahokovovou plochu, ale nic z toho dobře nezapadalo do okolí vjezdové brány. Druhou věcí bylo i zdůraznění svislých prvků nesené brány formou různých odstínů grafitových barev tak, aby to ladilo se vzhledem kovového plotu. Žádný z návrhů pro zneprůhlednění plochy se nezdál dobrý a navíc tmavá plocha by zcela znehodnotila provedení celé kov. výplně.

Situaci vyřešil až zákazník se zcela odvážným návrhem žlutého pozadí. Původně nás to všechny zarazilo, ale jak vidíte z fotografií je výsledkem naprosto unikátní výsledek vyvážení barev s vyzděnými sloupy a fasádou domu.

Provedení brány je výrazné a černé barva konstrukce vyniká s mnohem větším důrazem. Žlutá barva zde výrobek nejen zvýrazňuje ale také zjemňuje.

V tomto případě by nás velice potěšily Vaše názory a reakce.

Kovová brána  Kovová brána  Kovová brána  Kovová brána  Kovový plot

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku