Menu

Nová videa vjezdových bran

Přidáno 31. 5. 2023 15:42:29 Počet shlédnutí 386

V naší dílně se v podstatě kontinuálně vyrábí jedna brána za druhou a tak je z čeho vybírat, když přinášíme nová videa. Poprvé jsme sestříhali video ze zdrojů, které nám dodal sám zákazník... Prostě obrázky a videa nepotřebují tisíce slov. A asi při pohledu na další videa lehce zjistíte, které vjezdové brány u našich zákazníků vedou... Není se čemu divit, protože každý chce ze svého pozemku ušetřit místo potřebné pro otevírání/zavírání brány stejně tak, jako je samozřejmosti elektrický pohon.

Nová videa vjezdových bran

 

 

 

Nová tři videa v naší sbírce prezentují tři instalace vjezdových bran:

  • Brána za roh s horizontální plastovou výplní. Ano, před časem jsme uveřejnili video z instalace, ale chyběla tam výplň, kterou si nyní zákazník doinstaloval a poslal nám výsledek, který jsme nastříhali do nového videa. Děkujeme! 

 

  • Brána za roh s tahokovouvou výplní a to celé v dvojnásobném provedení. Ano, dvě brány, které ve stejnémprovedení a stejném designu chrání dva samostatné vjezdy vedle sebe. 

 

  • Brána za roh v kombinaci se skládací bránou tvoří unikátní bránový komplet. Z videa je patrné, jak lze i v malém prostoru využít kombinaci bran.

 

 

Takže pokud jste tipovali, že sekční brána za roh je nejčastější volbou našich zákazníků, pak vězte, že jste měli pravdu. Tento typ vjezdové brány je opravdu unikátní a po desítkách našich instalací je víc než partné, že ho opravdu umíme. Nicméně nabízíme i další typy vjezdových bran, více na našem produktovém přehledu

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku