Menu

Nový katalog plotů, bran a branek

Přidáno 1. 4. 2016 14:19:37 Počet shlédnutí 2840

Novým katalogem chceme zákazníkům zjednodušit výběr plotů, bran a branek. Přestože je každý výrobek originálem a možnosti zdobení jdou do stovek tisíc variant, může v novém katalogu zákazník získat základní představu o možnostech požadovaného výrobku a jednoduše vytvořit požadavek na nezávaznou kalkulaci.

Nový katalog plotů, bran a branek

Tým PLOTY OD OTY již dvacet let úspěšně realizuje zakázky kovové či kované ploty. Výsledkem jsou spokojení zákazníci po celé ČR, respektive vlastníci originálních výrobků. Originalita našich výrobků je daná především skutečností, že my se přizpůsobujeme vzhledem a zdobením zákazníkovi, nikoliv zákazník našim skladovým zásobám. Nicméně množství kombinací tvarů, zdobení a špiček jdou do stovek tisíc variant a to samozřejmě žádný katalog není schopen podchytit. Přesto jsme se do nového katalogu pustili a věříme, že našim zákazníků otevře obzory ve výběru tím nejlepším způsobem. Možnosti výběru jsme se rozhodli maximálně zjednodušit z pohledu zákazníka na několik kroků, díky nimž zákazník získá základní představu o možnostech a ceně. Podívejme se, jak na to například při výběru plotu v našem katalogu.

1. krok - Výběr konstrukčního typu plotového dílce. V současné době máme na výběr z pěti variant a jejich popis a zaměření naleznete na stránce PRODUKTY. Konstrukčním typem si vyberete hlavní směr základního vzhledu plotu a také ceny...

ECONOMY

STANDARD

STANDAR+

PREMIUM

MODERN

konstrukční typ ECONOMY Konstrukční typ STANDARD Konstrukční typ STANDARD+ Konstrukční typ PREMIUM Konstrukční typ MODERN

2. krok - Výběr tvaru plotového dílce. Tvar plotového dílce, stejně jako konstrukční typ, musí dobře zapadnout do prostředí a přesto umožňuje plotu být vyjímečným prvekem Vaší nemovitosti. Celkem nabízíme dvanáct tvarů. 

A

B

C

D

E

F

Tvar A Tvar B Tvar C   Tvar D Tvar E  Tvar F

G

H

I

J

K

L

Tvar G Tvar H Tvar I Tvar J Tvar K Tvar L

 3. krok - Výběr špičky plotového dílce. Kromě plotu bez špiček si můžete vybrat špičku z 25 variant a určit tím základní prvek zdobení celého plotu.  

Bez špičky Špička 01 Špička 02 Špička 03 Špička 04 Špička 05 Špička 06 Špička 07 Špička 08 Špička 09 Špička 10 Špička 11 Špička 12 Špička 13 Špička 14 Špička 15Špička 16Špička 17Špička 18Špička 19Špička 20Špička 21Špička 22Špička 23Špička 24Špička 25

4. krok - Výběr bohatosti zdobení plotového dílce.  Tato fáze výběru je zpravidla nejsložitější a proto finální výběr zdobení necháváme až na osobní schůzku a vypracování konkrétního grafického návrhu. Přesto z hlediska ceny je nutné v tomto kroku stanovit míru nebo-li bohatost požadovaného zdobení. Znázorňují to obrázky ke třem variantám. 

SINGLE

HARMONY

HISTORY

Zdobení SINGLE Zdobení HARMONY Zdobení HISTORY

A to je vše. Při volbě bohatosti zdobení zákazník určí výšku plotu (v hladinách do 0,5m, do 1m či do 1,5m) a délku plotu (resp. plotových dílců)  v metrech a kliknutím na tlačítko NEZÁVAZNÁ KALKULACE se vybraný plot vloží do požadavku na nezávaznou kalkulaci, kam obdobným způsobem můžete vložit i bránu či branku. Pokud nám tento požadavek v dalším kroku odešlete, budeme Vás kontaktovat s potvrzením ceny, a pokud to uvítáte i s návrhem osobního setkání, na kterém bychom doladili finální design a další informace.

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku