Menu

Přehlednější portfolio a ceník

Přidáno 19. 9. 2023 16:00:00 Počet shlédnutí 330

Do podzimních měsíců přicházíme s upraveným portfoliem konstrukčních typů, resp. jsme si dovolili je přeskládat, aby bylo pro nové návštěvníky přehlednější. Před třemi lety jsme přidali další typy MODERNích plotů. Jejich podíl v našich zakázkách od té doby vzrostl natolik, že si to vyžádalo revidovat přehled konstrukčních typů.

Přehlednější portfolio a ceník

 

Konstrukční typy, které již více jak deset let využíváme vycházejí z našich zkušeností. Stovky realizací nám pomáhají neustále se zlepšovat, aby výroba byla efektivnější, konstrukce bytelnější a následná montáž, byla co nejjednodušší. 

Klasické ploty, jako jsou v našem pojetí ECONOMY, STANDARD+ a PREMIUM mají své místo nejen v našem portfoliu, ale především okolí. Jejich kvalita je ověřená časem a pevnost a tuhost konstrukce je naprosto dostačující pro běžné využití. S velkým množství variant zdobení poskytují v podstatě neomezené možnosti originálů. 

Moderní ploty, v podobě výplní z tahokovu, plechu, hliníkových lamel apod. jsou ploty do moderních prostředí novostaveb 21. století. Každý níže uvedený konstrukční typ má svá specifika a poroto mají i místo v našem portfoliu zakázkové výroby. 

Jak si můžete povšimnout v naší fotogalerii, i počty zakázek s konstrukčním typem SAFE se rozrůstají.  

Nově tedy rozlišujeme tyto konstrukční typy:

Klasické kovové ploty

ECONOMY

STANDARD+

PREMIUM

Klasické kovové a kované ploty, které vznikají křížení svislých a vodorovných prvků. 

Tento typ kovových plotů je hojně využíván pro svoji osvědčenou konstrukci a možnosti  variant zdobení. 

Tahokovový plot

TAHOKOV

Kovový plot s pevným obdélníkovým rámem s tahokovovou výplní. 

Výplň z 3D tahokovu je oblíbená v místech, kde chce zákazník řídit průhlednost plotového dílce. 

 Hliníkový plot

HLINÍK

Hliníkové ploty mají své kouzlo v jednoduchosti a možnostech variací od různých typů žaluziových lamel, přes plechovou výplň až po variace vodorovných profilů různých průřezů. 
 Designový plot

DESIGN 

Moderní výplně v podobě různých motivů, od přírodních námětů až po abstrakce, si získávají na oblibě především v okolí moderních novostaveb. 
 Kovový plot SAVE

SAFE 

 Unikátní konstrukce do moderní zástavby, kde zákazník uvítá nerušený pohled na svou nemovitost. Absence viditelných vodorovných prvků odhaluje celou krásu nemovitosti.

 

Zveřejněný ceník 

Od 15. září je opět otevřený ceník kovových plotů a vjezdových bran a vstupních branek všem návštěvníkům www.plotyodoty.cz. Nově jsou nejen doplněny ceny konstrukčních typů HLINÍK, DESIGN a SAFE, ale doplněny jsou i tolik poptávané vjezdové brány za roh. Přestože ceník nedokáže zohlednit množství, přesnou složitost, montáž či dopravu, jedná se o hojně využívanou část našich stránek, díky které si každý dokáže orientačně zpočítat, kolik by daná zakázka stála. Samozřejmě do finální nabídky jsme schopni zohlednit všechny aspekty a na požádání jí rádi připravíme se všemy detaily.  

 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku