Zpět

Srpnové změny v našem katalogu

Přidáno: 21. 8. 2017 14:00:00 Počet shlédnutí: 943

21 Srpen 2017

Základním kritériem našeho katalogu byla jednoduchost a srozumitelnost. Je nepsanou pravdou, že když vyrábíme originály, není jednoduché standardizovat výrobky do jednoduchého katalogu. Avšak vzhledem k tomu, že primárním cílem našeho katalogu je pomoci zákazníkovi si utřídit představu "chtěného", můžeme konstatovat, že za svojí existenci odvedl mnoho práce a zákazníci si vygenerovali desítky představ.

Srpnové změny v našem katalogu

Ať už hledáte definici nového plotu, vstupní branky či vjezdové brány, v rámci našeho katalogu Vás provedeme čtyřmi jednoduchými kroky, které Vám pomohou definovat svou představu. Například pro výběr plotu se jedná o rozhodnutí, jaký volíte:

  1. KONSTRUKČNÍ TYP - při jeho výběru pomohou dva faktory: cena a okolí nemovitosti. Konstrukční typ ECONOMY je nejlevnější varianta, na druhou stranu rozhodně nevypadá tuctově. Probíjené prvky v konstrulčním typu STANDARD+ zase přinášejí nádech kovářského umění. Pro udržení míry soukromí zase pomůže MODERN. A RETRO či PREMIUM jsou nejpropracovanější konstrukční typy. 
  2. TVAR - na výběr je dvanáct tvarů, které pokrývají 95% našich výrobků. Může Vás napadnout potřeba šikmin či svažujícího terénu, ale to už je "pouze" potřeba správně doměřit a vyrobit. 
  3. ŠPICE - je to individuální volba. Někde je vhodné bez špise, někde pouze nakovaný konec svislého prvku a jinde zase krásná špička. V našem katalogu jich máte na výběr celkem 25. 
  4. ZDOBENÍ - tato část je v našem katalogu opravdu velmi orientační - nabízíme tři míry zdobení. Ale konkrétní vzhled a četnost zdobení nejčastěji dompluvíme při osobní schůzce. Ať už se jedná o drobný prvek nebo centrální ozdobu, je to naprosto individuální. Inspirací může být naše fotogalerie

V dalším kroku dostanete možnost volby výšky plotového dílce a již vydíte cenu za "běžný metr" Vámi vybraného plotu. To celé lze samozřejmě vložit do kalkzulace a zaslat nám jako prvotní informaci o Vaší představě. 

Co se tedy v našem katalogu v srpnu 2017 změnilo?

Nejprve konstrukční typ RETRO. Jedná se o plochou konstrukci svislých, vorovných a křížených prvků, které svým vzhledem zapadají do druhé poloviny 20. století. Přesto jejich krása krásně ladí v dnešní zástavbě. Přestože se jedná o opakování různých kombinací, opět se jedná o výrobu originálu pro danou nemovitost. První fotografie už můžete vidět v naší fotogalerii. 

Druhou podstatnou změnou v našem katalogu je aktualizace plotových špiček. Náš katalog stále nabízí 25 špiček, ale  šest z nich jsou nové. 

špice 14  špice 17   špice 18  špice 20  špice 21  špice 23

 

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací