Menu

Unikátní řešení

Přidáno 28. 7. 2023 18:40:18 Počet shlédnutí 400

Kouzlo soustavy vjezdových bran jsme již několikrát ukazovali. Vždy je to unikátní řešení, které je pro specifickou potřebu daného prostoru. Nyní ale přinášíme ukázku řešení, které opravdu zaujme každého majitele parkovacího místa. :) Prostě místa není nikdy dostatek a proto i konstrukce segmentové brány je hojně využívána.

Unikátní řešení

 

V této novince si můžete prohlédnou, kolik opravdu naše "brána za roh" potřebuje místa. Těžko si dokážeme představit úspornější řešení, než soustavu dvou segmentových bran, které pro otevření využijí minimální prostor po stranách parkovacího místa. 

Samozřejmě dokázali bychom instalovat dvoukřídlovou bránu, ale křídla by se musela otvírat ven. Stejně tak čtyřdílná skládací brána. Samonosná či teleskopická brána nepřichází v úvahu, protože není k dispozici potřebný prostor po stranách vjezdu a jedna segmentová brána by rozněž neměla kam "zajet". Takže soustava dvou segmentových bran, které zajedou do 90° strany. Však podívejte se na video. ;)

 

Na videu je v reálném čase zachycena rychlost, s jakou se brány otevřovou. Samozřejmě lze nabídnout i otevření jen jedné atd. Možná jste si i všimli, že pravá brána se otevírá o zlomek času později, což není chyba montáže, ale vychytávka, která je výsledkem množství zkušeností. Stejně tak na naší segmentové bráně za roh byste našli další desítky vychytávek, které jsou výsledkem našeho vývoje a uplatnění zkušeností z montáží a provozu bran za roh. 

Z videa je trochu patrné, že soustava bran není v moderní zástavbě a proto zákazník volil konstrukční typ PREMIUM. Zajímavostí je i doplnění vrchní barevné vrstvy o patinový nádech, který doladí kompozici s okolím.

 

Takže pokud jste tipovali, že sekční brána za roh je nejčastější volbou našich zákazníků, pak vězte, že jste měli pravdu. Tento typ vjezdové brány je opravdu unikátní a po desítkách našich instalací je víc než partné, že ho opravdu umíme. Nicméně nabízíme i další typy vjezdových bran, více na našem produktovém přehledu

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku