Menu

Vjezdové brány přehledně

Přidáno 29. 4. 2018 22:43:15 Počet shlédnutí 2194

Naprostá většina našich zákazníků požaduje v podobném designu jako plot i vjezdovou bránu či vstupní branku. Zde je však výběr složitější, protože nabízíme celkem sedm variant, přičemž ne každá je správným řešením pro každého.

Vjezdové brány přehledně

Po čase jsme se pustili do revize hlavní stránky vjezdových bran a vstupních branek, abychom zjednodušili nalezení potřebných informací. Nyní tedy přehledně můžete najít základní informace včetně ceníku k těmto našim produktům:

Jednokřídlá brána

Vjezdová brána jednokřídlá

Dvoukřídlá brána

 Vjezdová brána dvoukřídlá

Skládací brána

Vjezdová brána skládací

Vedená brána

Vjezdová brána vedená

Nesená brána

Vjezdová brána nesená

Teleskopická brána vedená

Vjezdová brána teleskopická vedená

 Teleskopická brána nesená

Vjezdová brána teleskopická nesená

Zvláštní informační stránku věnujeme dvou typům vjezdových bran, které nabízejí speciální přidanou hodnotu. Jedná se o 

  • Vjezdovou bránu teleskopickou, kterou nabízíme v provedení "vedená" nebo "nesená". Slušná úspora bočního místa pro otevírání, rychlejší zavírání/otevírání a určení pro šířku vjezdu až 20 metrů, to jsou výsledky našeho vývoje.
  • Vjezdovou bránu skládací, která ve variantách dvoukřídlá či čtařkřídlá nabízí unikátní možnost úspory prostoru pro otevírání/zavírání. 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku