Menu

Zachraňte ploty!

Přidáno 30. 6. 2018 00:00:00 Počet shlédnutí 2392

Možná i ve vašem okolí nějakou nemovitost či park chrání masivní kovaný plot, na kterém se podepsal zub času či jiný vandal. Otázkou pro majitele je, zda zvolit nový plot či renovace starého.

Zachraňte ploty!

Již několik let postupně obnovujeme některé historické ploty v Táboře a blízkém okolí. A nyní jsme se rozhodli tyto aktivity zahrnout do nového projektu s názvem:

logo ZACHRAŇTE PLOTY

Co jsme schopni nabídnout?

  • Renovace historických plotů, bran, branek či mříží
    • Otryskání původního nátěru a obnovu povrchové barvy
    • Doplnění či renovace poškozených špiček
    • Opravu či doplnění svislých i vodorovných prvků
    • Opravy deformací plotových dílců
  • Kovářská výroba kopií historických plotů, bran, branek či mříží, kde již oprava není možná,nebo je ekonomicky náročná. Důvodem také může být rozšíření historických plotů,kde je třeba šetrně a bez rozdílu navázat na stávající styl.

Náročnost takové renovace či výroby je daná především bohatostí zdobení, ale výsledek stojí za to. Jak ukazují fotografie které jdou do finalizace, rozdíl oproti původním částem kolemjdoucí lehce nepozná.

 

Zachraňte ploty! Zachraňte ploty! Zachraňte ploty! Zachraňte ploty! Zachraňte ploty!

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku