Menu

Zvyšujte soukromí

Přidáno 10. 3. 2017 17:09:08 Počet shlédnutí 1939

Poslední dobou přibývá zákazníků, kteří kromě kvality a trvanlivosti kovového plotu udává ještě další požadavek - soukromí. Není se čemu divit, protože zachování soukromí v dnešní době, je čím dále větší problém.

Zvyšujte soukromí

Řešením zachování soukromí jsou ploty konstrukčního typu Modern s využitím tahokovu. Je to kombinace poskytující moderní vzhled a je vhodná k nemovitostem architektonického slohu od funkcionalismu po dnešní stavební projekty vyznačující se pravidelnými tvary.

Tahokov je v podstatě mřížovaný plech, který je vyroben bezodpadkovou technologií. Při výrobě tahokovu prosekává speciální nůž požadované otvory do plného plechu v pravidelných vzorech. Tak vzniká unikátní materiál, který se dnes běžně využívá v interiéru i exteriéru.

Při plánování plotu s tahokovem lze dle potřeb zákazníka nastavit míru soukromí zvolením správné velikosti a tvaru oka. Tak získáme různou průsvitnost oka. Přičemž lze zajistit různou průhlednost z obou stran. Tloušťka tahokovového plechu je od 1 do 3 mm, přičemž nejběžněji, pro účely plotu a zajištění bezpečí, volíme tloušťku 1 mm.
Přestože variant tahokovového plechu jsou stovky, můžete navštívit naši vzorkovnu a prohlédnout si dvě desítky vzorků. Další inspiraci můžete získat v naší fotogalerii.

Kovové dílce z tahokovu jsou stejně jako naše další výrobky opetřeny antikorozní ochranou v podobě zinkování a vrchního nástřiku kvalitní barvou dle představ zákazníka. 

Tahokovový plech hojně využíváme i pro další výrobky, jako jsou stínící stěny, zábradlí či schodiště.

Více na stránce věnované konstrukčnímu typu MODERN.

Kovový plot MODERN  Kovový plot MODERN 2  Kovový plot MODERN 3  Vjezdová brána MODERN  Kovový plot Modern 4

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku