Plotový sloupek ZESÍLENÝ 100x100x3 s kotevní patkou

Plotový sloupek ZESÍLENÝ 100x100x3 s kotevní patkou

Kovový sloupek ZESÍLENÝ s průřezem 100x100mm tloušťkou stěny 3mm

678 Kč

Dostupnost: 2 - 3 týdny

Výrobce: Ploty od Oty

Ocelový sloupek s průřezem 100x100mm tloušťkou stěny 3mm pro náročnější použití. Tento sloupek je určen k připevnění čtyřmi šrouby do podezdívky. Proto jeho určení je především pro ploty s kvalitní betonovou či cihlovou podezdívkou, do které lze bez problémů vrtat a vložit hmoždinky.   

Kovový sloupek je opatřen kovovou stříškou nebo plastovou záslepkou (dle dohody se zákazníkem). 

Tento plotový sloupek je demontovatelný, ale zpravidla se vrch podezdívky zakrývá stříškou, a proto nejsou šrouby dostupné. Pokud potřebujete demontovatelný sloupek, zvolte jinou kategorii v našem katalogu. 

V ceně sloupku je kovová stříška (nebo plastová záslepka), antikorozní úprava žárovým zinkováním a volitelně zvolená barva.

(Uvedená cena je bez DPH. Dle platné legislativy účtujeme v případě dodání sloupů jako součásti montáže pro fyzickou osobu či SVJ DPH ve výši 15%, v ostatních případech ve výši 21%, popřípadě přenesená daňová povinnost při montážních pracích u plátců DPH.)

 

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací