Menu

Centrální vzory

Základním prvkem zdobení jsou bezpochyby plotové špice. Pro zjednodušení nacenění dalších variant zdobení plotových dílců naleznete v našem katalogu pouze tři míry zdobení:

  • SINGLE - žádné nebo základní míra zdobení se nejčastěji uplatňuje u moderních novostaveb, kde je zapotřebí nenarušovat linie architektury nového domu či jeho okolí. Zdobení plotu či branky je pak doplňováno rozkovaným koncem svislého dílu, nebo jednoduchou špičkou, například ve tvaru koule. 
  • HARMONY - standardní míra zdobení vychází nejčastěji z jednoduchých opakovaných vzorů. Tato varianta se nejčastěji využívá, když za plotem je vidět bohatá okrasná zahrada. Volba opakovaného vzoru pak vynikne a podpoří krásný pohled do zahrady. 
  • HISTORY - nejbohatší zdobení, které je nejčastěji realizováno pro zdůraznění prvků stavby a její jedinečné architektury. Nemůžeme však říci, že je určeno pro starobylá sídla a vily, protože stejně tak lze vkusně kombinovat s moderním domem. Více můžete ověřit v naší fotogalerii

Ať už si zákazník vybere kteroukoli variantu zdobení, často řeší, jaký vzor zvolí. Jednou z možností jsou opakující se jednodušší vzory a nebo jeden centrální vzor umístěný do středu každého plotového dílce, křídla vstupní branky či křídla vjezdové brány. Inspirací pro vás mohou být i následující základní vzory. 

Se správným výběrem velmi rádi pomůžeme. Máte-li nějakou představu, stačí se s námi o ní podělit. Rádi se Vám budeme věnovat a připravíme Vám i grafický návrh formou kresby, jako již stovkám našich zákazníků. Stačí vyplnit kontaktní formulář a rádi se za Vámi přijedeme podívat.

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku