Zpět

Bezpečnostní mříže v našem katalogu

Přidáno: 8. 5. 2019 11:48:14 Počet shlédnutí: 901

08 Květen 2019

Přestože bezpečnostní mříže jsou součástí našeho výrobního portfolia již řadu let, nyní jsme začali přidávat jejich katalogové listy na náš web. Navíc jsme obdobně jako u kovových plotů, bran a branek právě zveřejnili v katalogu i ceny v první ze čtyřech konstrukčních typů.

Bezpečnostní mříže v našem katalogu

Nejtěžší na clém procesu zveřejnění bylo přetavit naše zkušenosti z výroby a montáže bezpečnostních mříží do logického systému jejich kategorizace. A právem věříme, že se nám podařilo, obdobně jako v portfoliu kovových plotů, bran a branek, aby návštěvník našeho webu dokázal v několika krocích nejen dojít k ceně, ale zároveň si rozmyslet co vlastně chce a nechat se inspirovat možnostmi. 

Bezpečnostní mříže jsme rozdělili do čtyřech konstrukčních typů:

  • Mříže pevné, které se kotvícími prvky ukotví nastálo v chráněném otvoru. V tomto provedení pak výběrem tvaru, výplně a detailu výplně získá zákazník u některých typů i možnost výběru bezpečnostní třídy.
  • Mříže otevírací, které typicky budou chránit dveřní otvor, či budou součástí mřížové stěny (tzv. katry). Vzhledem k účelu je vyrábíme jednokřídlé nebo dvoukřídlé.
  • Mříže skládací, které se využívají v "dočasné" ochraně vstupu, výloh či obchodních prostory apod. Počet křídel určují samozřejmě možnosti prostoru jak pro složení, tak i prostor pro skládání.
  • Mříže odnímatelné slouží především pro otvory, kdy je mříž vpodstatě pevná a občas je z nějakého důvodu zapotřebí mříž na čas demontovat; typicky sklepní okna.

Další informace o bezpečnostních mřížích si můžete projít v našem katalogovém listu.

Náš katalog bezpečnostních mříží se postupně rozrůstá. Nyní v něm můžete nalézt kompletní ceník nejběžnějšího konstrukčního typu - mříže pevné. Další typy přibudou později, ale samozřejmě ihned vám informace sdělíme na dotaz

Výplň 01  Výplň 02  Výplň 03  Výplň 04  Výplň 05  Výplň 06  Výplň 07  Výplň 08  Výplň 09

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací