Zpět

Další inspirace ve skicáři

Přidáno: 28. 2. 2018 13:00:00 Počet shlédnutí: 961

28 Únor 2018

Součástí naší pomoci zákazníkům při rozhodování jaký zvolit plot, vjezdovou bránu či vstupní branku, jsou naše zkušenosti. Ano, vytvořili jsme pro vás jedinečný katalog, ve kterém ve čtyřech krocích si můžete zvolit vaše preference a dojdete k celkem jasnému názoru, jaký výrobek chcete. Ale zkušenosti jsou zkušenosti.

Další inspirace ve skicáři

A my rozhodně rádi poradíme a rádi se věnujeme zákazníkům, protože rádi společně vytvoříme návrh originálu a moc si přejeme mít spokojené zákazníky. Takže komunikace je základem. 

To co nás ale posouvá dále ve vztahům k zákazníkům je osobní kontakt a grafický návrh v podobě skicy. Nedávno se jeden zákazník, stavební firma, podivoval, že děláme skicy tužkou a ručně. Považoval to za zastaralé, prtože v 21. století přece máme výborné programy, ve kterých by se takové návrhy dali zpracovat. Proč tedy pouze tužka a papír? Protože se nám to líbí a popravdě našim zákazníkům také. Naše skicy mají duši, kterou v přesnosti grafického programu ztratíte. A tak i přesto, že počítače hojně využíváme, návrhy originálů připravujeme stále stejně, jako mistři před námi.

Vjezdová brána PREMIUM   Plotový dílec se zdobením HISTORY   Plotový dílec se zdobením HISTORY   Zábradlí

V našem skicáři nyní najdete dalších patnáct kousků, které jsme v poslední době vybrali i pro vaší inspiraci... Ať slouží!

 

Alternativní příspěvky:

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací