Menu

Další inspirace ve skicáři

Přidáno 28. 2. 2018 13:00:00 Počet shlédnutí 1397

Součástí naší pomoci zákazníkům při rozhodování jaký zvolit plot, vjezdovou bránu či vstupní branku, jsou naše zkušenosti. Ano, vytvořili jsme pro vás jedinečný katalog, ve kterém ve čtyřech krocích si můžete zvolit vaše preference a dojdete k celkem jasnému názoru, jaký výrobek chcete. Ale zkušenosti jsou zkušenosti.

Další inspirace ve skicáři

A my rozhodně rádi poradíme a rádi se věnujeme zákazníkům, protože rádi společně vytvoříme návrh originálu a moc si přejeme mít spokojené zákazníky. Takže komunikace je základem. 

To co nás ale posouvá dále ve vztahům k zákazníkům je osobní kontakt a grafický návrh v podobě skicy. Nedávno se jeden zákazník, stavební firma, podivoval, že děláme skicy tužkou a ručně. Považoval to za zastaralé, prtože v 21. století přece máme výborné programy, ve kterých by se takové návrhy dali zpracovat. Proč tedy pouze tužka a papír? Protože se nám to líbí a popravdě našim zákazníkům také. Naše skicy mají duši, kterou v přesnosti grafického programu ztratíte. A tak i přesto, že počítače hojně využíváme, návrhy originálů připravujeme stále stejně, jako mistři před námi.

Vjezdová brána PREMIUM   Plotový dílec se zdobením HISTORY   Plotový dílec se zdobením HISTORY   Zábradlí

V našem skicáři nyní najdete dalších patnáct kousků, které jsme v poslední době vybrali i pro vaší inspiraci... Ať slouží!

 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku