Menu

Ohlédnutí za rokem 2018

Přidáno 20. 12. 2018 15:10:14 Počet shlédnutí 1157

Na konci roku bývá dobrý čas zrekapitulovat si, co se všechno odehrálo a jaké změny jsem přinesli pro naše zákazníky.

Ohlédnutí za rokem 2018

Opět se ukázalo, že se držíme naší zásady, že téměř každý plot je originál. U našich zákazníků jsme navrhovali a realizovali další a další nové kombinace typů a dekorů plotů. Současně s tím vznikly stále nové návrhy v podobě kreseb z nichž se výborně realizovaly. 

 • PORTFOLIO se snažíme záměrně nerozšiřovat, aby bylo dostatečně přehledné. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása... 
  • BRÁNY A BRANKY - zcela jsme přepracovali část, která se věnuje vjezdovým branám a vstupním brankám. Přehledný rozcestník pomáhá se rychle zorientovat v problematice a každý model má nyní vlastní katalogový list, kde naleznete klíčové informace a příklady našich projektů na fotografiích.
  • SLOUPY A SLOUPKY jsou nedílnou součástí většiny nabídek. Ale na našich stránkách jim až nyní věnujeme samostatnou sekci v ceníku a můžete si je nyní rovnou zadat do kalkulace. Stačí vybrat typ, následně rozměry průřezu a tloušťku stěny a pak zvolit výšku a počet kusů. 
  • MODERN je stávající konstrukční typ, který využívá jako plochu tahokovové plechy. Přestože máme za sebou desítky projektů, rozhodli jsme se v našem katalogu pojmenovat konkrétní výhody a nevýhody těchto plotů a rozčlenit tvary tohoto konstrukčního typu na RÁM, MODUL a DECOR. Toto rozlišení naleznou nyní naši zákazníci v ceníku, kde po volbě tvaru a výplně získají cenu za metr čtvereční. Zadáním předpokládané plochy plotu tak mohou vložit i tento plot do kalkulace. 
 • VÝROBA i v roce 2018 zaznamenala velký nápor zakázek, ale také inovací. Výsledkem jsou další postupy a vylepšení, které dělají radost nám i zákazníkům. Mezi klíčové patří:
  • NOVÝ ZPŮSOB KOTVENÍ ŠPIC, který dříve představoval hodiny přípravy, navařování, broušení svárů atd. Samozřejmě šlo o zavedený postup, přesto jsme přesvědčeni, že tato zcela nová a zásadní změna v technologii, že zákazník pohledovně ocení. Jak z fotografie níže vidíte, jde nyní o čistou a přesnou technologii, která imituje výkovek z tyče. Přivařování špic k tyčím již postupně opouštíme z mnoha důvodů, ale tím hlavním je finální efekt. Jak můžete vidět na novějších fotografiích z některých projektů (od cca září 2018) již k žádnému broušení sváru nedochází a navíc vzhled je oproti konkurenci jednoznačně krásnější. Přestože novým způsobem nelze montovat všechny špice věříme, že to je obrovský posun v kvalitě.  
  • NOVÉ STROJE pro technologie tváření, obrábění či svařování jsou sice vidět pouze ve výrobě, ale rádi je zmíníme, protože souvisejí s rozvojem naší produktivity a kvality našich výrobků. Díky vlastnímu vývoji a přizpůsobeným strojům ve výrobě jsme i v roce začali realizovat řadu inovativních postupů a výroba je připravena i na další rozvoj, což je v době inovací pro náš výrobní tým klíčové. 
  • POVRCHOVÁ ÚPRAVAdoznala rovněž výrazné změny. Zcela jsme opustili technologii finálního lakování jednosložkovými barvami a přešli jsme na nový speciální typ plyuretanových dvousložkových barev. Dosahujeme tak vyšší tvrdosti barvy a také vyššího matu. 
 • VIDEOKANÁL - v roce 2018 jsme otevřeli vlastní videokanál, kde můžete shlédnou několik prvních videí zaměřených na vjezdové brány. V dalších částech se zaměříme na další oblasti našeho portfolia a montáží. 

Děkujeme našim zákazníkům za důvěru v naše umění a víru v originály! Kéž nám tato kombinace funguje i ve váš propěch.

 Nové kotvení špiček

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku