Menu

Doplněný ceník konstrukčního typu MODERN

Přidáno 27. 3. 2020 21:20:26 Počet shlédnutí 1094

Chcete získat pouze inspiraci a nebo chcete mít představu o tom, kolik bude stát vybraný plot, vjezdová brána, vstupní branka, nebo mříž? Na stránkách plotyodoty.cz naleznete totiž základní cenu většiny produktů , které vyrábíme a montujeme. A nyní jsme doplnili ceny pro konstrukční typ MODERN.

Doplněný ceník konstrukčního typu MODERN

Již přes dvacet let tým PLOTY OD OTY úspěšně vyrábí a montuje kovové či kované ploty, brány, branky, mříže a další kovové produkty. Originalita našich výrobků je daná především skutečností, že my se přizpůsobujeme vzhledem a zdobením zákazníkovi, nikoliv zákazník našim skladovým zásobám. Nicméně množství kombinací tvarů, zdobení a špiček jdou do stovek tisíc variant a to samozřejmě žádný katalog není schopen podchytit.

Přestože máme rádi originály, máme také rádi otevřenou hru a díky tomu nejen naše konkurence, ale především zákazníci, mají představu o tom, co originály stojí. Po výběru typu produktů v pár krocích zákazník získá základní představu o možnostech a ceně. 

1. krok - Výběr konstrukčního typu. V současné době máme na výběr z pěti variant a jejich popis a zaměření naleznete na stránce PRODUKTY. Konstrukčním typem si vyberete hlavní směr základního vzhledu plotu či brány a také ceny...

ECONOMY

STANDARD+

PREMIUM

MODERN

RETRO

konstrukční typ ECONOMY Konstrukční typ STANDARD+ Konstrukční typ PREMIUM Konstrukční typ MODERN Konstrukční typ RETRO

2. krok - Výběr tvaru - Tvar plotového dílce, stejně jako konstrukční typ, musí dobře zapadnout do prostředí a přesto umožňuje plotu být vyjímečným prvekem Vaší nemovitosti. Celkem nabízíme dvanáct tvarů. 

3. krok - Výběr špičky nebo výplně - Zakončení svislých prvků nebo výplň plochy určuje základní zdobení celého produktu. Volba špičky či výplně je závislá na výběru konstrukčního typu.  

4. krok - Výběr bohatosti zdobení - Tato fáze výběru je zpravidla nejsložitější a proto finální výběr zdobení necháváme až na osobní schůzku a vypracování konkrétního grafického návrhu. Přesto z hlediska ceny je nutné v tomto kroku stanovit míru nebo-li bohatost požadovaného zdobení.  

5. krok - Výška a šířka Poslední volbou je stanovení max. výšky produktů a pak max. šířky (u kovových plotů je uváděna cena za běžný metr). 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A co jsme tedy doplnili? Ceny vjezdových bran a vstupních branek v konstrukčním typu MODERN. Je to žádaný typ především do nové výstavby. Jeho primární výhodou je možnost nastavení soukromí, tedy propustnost pohledů kolemjdoucích. Více o tomto konstrukčním typu naleznete na produktovém listu

MODERN  MODERN  MODERN  MODERN  MODERN

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku