Zpět

Novinky v katalogu

Přidáno: 13. 2. 2019 10:55:21 Počet shlédnutí: 764

13 Únor 2019

Návštěvníci našich internetových stránek oceňují, že na našich stránkách lze v několika krocích získat jasnější představu o cílovém požadavku na kovový plot, vstupní branku či vjezdovou bránu. A získat představu i o ceně, to je opravdu ojedinělé na českém trhu.

Novinky v katalogu

Průběžně doplňujeme do našeho katalogu novinky, které jsou důsledkem komunikace s našimi zákazníky. Velkou změnou, kterou jsme si začátkem roku vytýčili, je rozšíření možnosti výběru u vstupních branek a vjezdových bran o:

  • volbou zdobení špičkou, stejně jako u plotového dílce 
  • rozšíření šířek bran a branek, u některých typů až do 10 metrů
  • rozšíření výšek bran a branek, do 1,5m a do 2,0m

Tyto aktualizace naleznete u konstrukčních typů ECONOMY, STANDARD+ a PREMIUM a bran křídlových a samonosných, přičemž další aktualizace probíhají. 

V našem katalogu, který obsahuje i ceník, si máte možnost nyní vybrat v posledním kroku šířku kovové vjezdové brány opravdu z velké množiny. 

Výběr šířky vjezdové brány

Přejeme si, aby Vám náš katalog a otevřenost našeho ceníku pomohla se dobře zorientovat při výběru kovového plotu, brány či branky. Ale stále platí, že jsme tu pro Vás. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, či odešlete vybrané produkty a rádi Vám připravíme nabídku, přijedeme se k Vám podívat a domluvíme originální design s konečnou cenou přímo pro Vás. 

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací