Menu

PLOTOMOTIV již brzo!

Přidáno 22. 12. 2021 00:00:00 Počet shlédnutí 635

Blíží se nám uvedení nového konstrukčního modelu kovového plotu. Nazvali jsme ho PLOTOMOTIV®. Je to zcela nové technické řešení, který sousloví „kovový plot" posune na úplně nový význam.

PLOTOMOTIV již brzo!

Vyrábíme, dodáváme a montujeme kovové ploty více než deset let. Ale od začátku, stejně jako dnes, máme největší radost z dobře odvedené práce. A naši zákazníci potvrzují, že na kvalitě rozhodně neslevujeme. Jedním z klíčových důvodů je, že se snažíme přicházet se stále novými nápady, abychom zaujmuli trh a náš obor stále někam posouvali. Za posledních 10 let se u nás ve výrobě mnoho změnilo a to nejen na pracovních stolech. Stále vylepšujeme postupy a technologie, aby naše práce byla lepší. A rozhodně se nemusíme stydět za náš vývoj, který přináší své ovoce do stávajících výrobních postupů, ale pomáhá nám vytvářet zcela nové výrobky. Ty největší z nich jsou:

  • Teleskopická brána samonostná (2012) – vlastním samostatným vývojem jsme vyvynuli vlastní konstrukční řešení vysoké kvality a odolnosti. Asi jsme nebyli první, ale od myšlenky po funkční celek jsme si celou bránu vyvinuli sami a to se projevilo v efektivní výrobě i montážích. Za ty roky jsme na ní vylepšili desítky věcí, ale i první teleskopická brána je plně funkční a přináší majitelům slíbené služby – bezpečnost, úspora prostoru a spolehlivost. Krásným dokladem funkčnosti našeho řešení je i naše nejdelší vyrobená brána, která měří 18 metrů a v roce 2017 jsme jí instalovali v Českých Budějovicích.
  • Bránový komplet (2019) spočívá v instalaci dvou vjezdových bran. Vypadá to jako samozřejmost, ale pokud jste to někdy zkusili, víte, že jejich sladění musí začít u kvalitního návrhu a velmi pečlivě vybraných komponent. Díky našim zkušenostem ze zhruba stovky zakázek ročně si můžeme takovou „třešničku na dortu" dovolit. A vypadá to opravdu krásně.
  • Brána za roh (2020) je dalším dokladem toho, že bránám i našim zákazníkům rozumíme. Přestože nejsme první, kdo tuto bránu vyrobili, vyvinout takto komplexní bránu, uzavíratelnou do pravého úhlu a nabízející plynulý pohyb, není samozřejmostí. Zvládnutí celé konstrukce nám pomohlo znatelně vylepšit a prodloužit životnost celé brány a jednoznačně odlišit od budoucí konkurence.
  • PLOTOMOTIV (2022) představuje několik posledních let postupného vývoje unikátního konstrukčního řešení, které představíme v březnu 2022. V současné chvíli připravujeme dostatečné výrobní i materiálové kapacity, abychom mohli včas a kvalitně řešit objednávky zákazníků. PLOTOMOTIV je velký kus naší práce, a věříme, že zaujme hodně zákazníků, a to nejen českých... O detaily se rádi podělíme až v březnu 2022.

Takže sečteno podtrženo - „Nespíme na vavřínech". Dál vyvíjíme a vylepšujeme i stávající portfolio a rozhodně na kvalitě a řemeslném zpracování neubíráme. A těšíme se na uvedení portfolia pod značkou PLOTOMOTIV!

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku