Menu

Registrovaná ochranná známka

Přidáno 25. 9. 2020 16:36:55 Počet shlédnutí 787

PLOTY OD OTY není jen chytlavý slogan nebo název naší společnosti, ale již pár let je to i registrovaná ochranná známka. Je to skutečně potřeba v dnešní době? Vedení společnosti se rozhodlo, že ano.

Registrovaná ochranná známka

Dáváme tím najevo našim zákazníkům i konkurenci, že jsme hrdí na naší značku a že ji budeme bránit před padělky naší kvalitní práce. Protože to s naší značkou PLOTY OD OTY myslíme vážně, její registrace nám dává právní funkci rozlišení našich výrobků a služeb od výrobků a služeb jiných osob. Registrací ochranné známky získáváme ochranu před tím, aby shodné nebo i podobné označení mohl pro tytéž nebo podobné výrobky či služby používat někdo jiný. 

Proto jsme u Úřadu pro průmyslové vlastnictví registrovali již čtyři ochranné známky, se kterými se můžete u nás setkat:

  • PLOTY OD OTY
  • Ploty od Oty
  • Ploty Oty
  • Ploty Ota

Registrované je samozřejmě i naše logo. 

 PLOTY OD OTY

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku