Menu

Segmentová brána

Přidáno 2. 4. 2023 12:00:00 Počet shlédnutí 726

Segmentová brána je nejúspornější řešení vjezdová brána v našem portfoliu a jak je vidět z počtu realizací je opravdu oblíbená. Desítky realizací krásně stvrzují, že se jedná o oblíbené a především funkční řešení.

Segmentová brána

Sekční brána, nebo chcete-li segmentová brána, vyžaduje pro otevření/zavření brány prostor na boku, typicky kolejová trasa svírá s vjezdem pravý úhel. Brána je rozdělená do jednotlivých navazujících segmentů, jejichž výplň můž být tvořená svislými prvky, plechem, tahokovem, dřevem apod. Možnosti jsou opravdu veliké a záleží jen na potřebě či fantazii zákazníka. 

Již počátkem roku 2023 jsme zrealizovali další čtyři brány a proto přidáváme do naší kolekce videí další tři kousky. 

První vido zachycuje hned dvě instalované segmentové brány a ukazuje, jak si poradit s instalací, kdy vjezd je ze svahu. Sekční brány jsou v konstrukčním typu MODERN s výplní TAHOKOV s auntikoroznívrztvou žárového zinku bez vrchní barvy. 

 

Druhá segmentová brána je konstrukčního typu ECONOMY. 

 

Třetí sekční brána je typu moderní brána s tahokovovu výplní. Na videu můžete vidět i související dvoukřídlou vstupní branku ve stejném designu. Video pak demonstruje i malý prostor pro otevírání brány. 

Poslední přírůstek je segmentová brána, která na přání zákazníka je bez výplně. Segmenty tedy tvoří "pouze" rám, který je připravený na montáž například dřevěné výplně. 

 

Další videa naleznete na stránkách s videi. Inspiraci pak můžete nalézt v naší fotogalerii či skicáři, které pravidelně doplňujeme. 

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku