Menu

Další videa vjezdových bran

Přidáno 3. 10. 2022 19:29:36 Počet shlédnutí 674

Návštěvníci našich stránek se již několikátý rok mohou nechat inspirovat nejen ve fotogalerii, ale i ve videích z našich realizací. Ke konci září máme na kontě za rok 2022 přes 120 tisíc shlédnutí a lidé na našich videích strávili 1.791 hodin. A přestože je jasné, že nejsledovanější jsou videa unikátní sekční brány za roh, líbí se i videa dalších bran. A v dnešních novinkách přidáváme tři velmi zajímavé instalace.

Další videa vjezdových bran

"Zatím" nejdelší naše brána za roh

V konstrukci sekční brány jsme dosáhli dalšího milníku. Vylepšením konstrukce, přizpůsobením pohonu a především správnou instalací jsme docílili toho, že nová brána uzavírá desetimetrový vjezd. Jak je vidět z videa, je to skutečně kolos, nicméně video dává prostor fantazii a tak si můžete zkusit představit, jak vjezd řešit jinou vjezdovou bránou. Na výběr máte v našem katalogu, ale z našeho pohledu je brána za roh ideálním řešením. A jak je vidět,  10 metrů nedělá problém. 

 

Brána do pořádného kopce

Bránu do kopce již u nás na videu najdete, ale tato instalace "do pořádného kopce" naznačuje, že je to opravdu vyjímečné. Sklon terénu vjezdu v případě této teleskopické vedené brány je opravdu na hranici možností; nicméně pro konkrétní situaci jsme schopni garantovat bezproblémový provoz brány ve svahu 30cm na 5metrů vjezdu. Jak je vidět z videa, je to opravdu specialita, ale funkční, svižná a přizpůsobená okolí vjezdu. 

 

 

Brána do malých prostor

Posledním přírůstkem v naší videotéce je "další" tahokovová brána za roh. Na jednu stranu již videa z podobných instalací můžete na našich stránkách vidět. Na stranu druhou je na tomto videu vidět perfektní úspora místa v jinak malém prostoru pro jedno auto. Posuďte sami...

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku