Menu

Zábradlí, které nás přežije

Přidáno 29. 6. 2020 12:42:34 Počet shlédnutí 1789

Vyrobit a namontovat třímetrové rovné zábradlí do interiéru není žádný kumšt. Ale náš tým díky zlepšovákům ve výrobě i montáži umí zábradlím kopírovat terén venkovního členitého schodiště a ještě zachovat demontovatelnost.

Zábradlí, které nás přežije

Zakázka na zábradlí typicky začíná tím, že si zákazník zvolí materiál madla a konstrukci kotvení. Možnosti konstrukčního řešení, zdobení i materiálů jsou opravdu velmi bohaté. Například madla nabízíme od kovových, přes nerezové, hliníkové až k dřevěným. Staejně tak výplň může být tvořena kovovými prvky, síťovinou nebo skleněnými plochami. Záleží opravdu na okolí, aby zábradlí nenarušovala design prostředí. 

přestože nenabízíme ucelený katalog, jako v jiných oblastech, věříme, že fogalerie z našich realizací je nejen inspirací, ale především důkazem, že zábradlí umíme a ne pouze v kombinaci s plotem či bránou. 

Zábradlí venkovní  Zábradlí interiér  Balkónové zábradlí  Zábradlí interiér  Venkovní zábradlí  Venkovní zábradlí

 

Ale vraťme se k zábradlí, o kterém píšeme v titulku - "zábradlí, které nás přežije". Je to kovové zábradlí, které je opatřeno antikorozní ochranou žárového zinkování. Na první pohled nic zajímavého. Avšak vyjímečnost našeho řešení je možnost "vyrobit" zábradlí na místě instalace. Díky tomu můžeme přesně kopírovat terén. Nicméně díky tomu, že jsme uplatnili naše nové postupy výroby a montáže jsme vytvořili plně demontovatelné zábradlí a bylo možné, aby prošlo procesem žárového zinkování. Díky této nejlepší antikorozní ochraně můžeme směle předpokládat, že toto nové zábradlí budou lidé užívat i v 22. století. V naší fotogalerii nabízíme několik snímků zachycující první i druhou etapu. 

 

 

 

 

Ocelové zábradlí  Zábradlí v Táboře  Venkovní zábradlí v Táboře  Venkovní zábradlí   Venkovní zábradlí

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku