Menu

Aktuální ceník opět na webu

Přidáno 5. 9. 2022 10:35:00 Počet shlédnutí 422

Od 1. září 2022 je na našich stránkách opět dostupný cení našich výrobků, protože se v posledních týdnech ceny vstupních materiálů stabilizovaly.

Aktuální ceník opět na webu

V našem ceníku po pár krocích v průvodci nyní opět nalezne návštěvník našich internetových stránek ceny většiny našich výrobků. Díky tomu můžete lehce zjistit, jaké bude mít váš projekt náklady. Pokud si naceněné položky vložíte do kalkulace, pak nám můžete odeslat požadavek na přesnou nabídku, kterou můžeme nejen zpřesnit, co se výrobků týká, ale rovněž doplnit o dopravu a cenu montáže. Samozřejmě před výrobou je zapotřebí navštívit místo realizace a vše přesně doměřit a probrat s naším technikem.  

Přestože se ceny výrobků se v uplynulé turbolentní době měnily vlivem vstupních materiálů, pro naše zákazníky se ceny od objednání zpravidla nezměnily, protože máme ve zvyku na objednané zakázky nakupovat okamžitě vstupní materiál a proto kolísající ceny materiálů již na zakázku nemají vliv. 

Každopádně ceník není jen o cenách, ale v několika málo krocích si návštěvník může promyslet, co vlastně chce. Například si vybere konstrukční typ kovového plotu, pak jeho tvar, špičku a míru zdobení. Nakonec vybere výšku plotu a zadá požadovanou délku. Následně zjistí předpokládanou cenu (včetně montážních prvků, antikorozní ochrany žárovým zinkování a vrchní barvy). 

Katalog

Pokud hledáte inspiraci, neváhejte navštívit naší fotogalerii

Kovový plot PREMIUM Kovový plot MODER Safe Kovový plot MODERN Tahokov Skládací brána MODERN Tahokov Brána za roh MODERN Horizont Zakázkový motiv

Nezávazná kalkulace

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do kalkulace
Pokračovat v kalkulaci Odeslat požadavek na nabídku