Zpět

Pohony vjezdových bran

Přidáno: 20. 12. 2020 08:06:55 Počet shlédnutí: 247

20 Prosinec 2020

Častým požadavkem našich zákazníků je doplnění nové vjezdové brány o pohon brány a dálkové ovládání. Nyní jsme naše stránky rozšířili o základní přehled informací o pohonech vjezdových bran, který nabízí přehled možností a našich zkušeností. Následně doplníme i do ceníku, aby návštěvníci mohli získat ucelenější cenu vjezdové brány vč. pohonu.

Pohony vjezdových bran

Pohon vjezdové brány je nejlepší plánovat již od počátku, protože je často zapotřebí připravit celé konstrukční řešení, aby mohly být naplněny požadavky na:

  • způsob otevírání a zavírání brány - např. u křídlových bran - do jakého úhlu bude brána otevřena, zda se otevře do vnitřního či vnějšího prostoru
  • rychlost otevírání a zavírání brány - např. požadavky na rychlejší rozjezd nebo skladba křídel křídlové brány
  • bezpečnost otevírání a zavírání brány - např. při dojezdu brány, zajištění při výpadku elektrického proudu, infrastruktura pro bezpečnostní prvky a signalizaci

Tyto požadavky mají dopad do samotné konstrukce brány a její související instalace, ale i do stavebních příprav. Dále je dobré zvážit všechny konstrukční dopady, protože tak je zajištěno, že např. i přidané konstrukční prvky, jako pomocná ramena či úchyby jsou připraveny a opatřeny stejnou antikorozní ochranou jako celá vjezdová brána. (Samozřejmě je možná instalace pohonu i do původní brány, ale rádi bychom zdůraznili, že při instalace pohonu rovnou s novou bránou má své výhody.) 

Přehled všech typů pohonů vjezdových bran představujeme na nové produktové stránce Pohony vjezdových bran Naleznete zde tyto typy:

  • Pohony pro brány posuvné
  • Pístové pohony pro brány křídlové
  • Ramínkové/pákové pohony pro brány křídlové
  • Podzemní pohony pro brány křídlové
  • Hydraulické pohony pro brány křídlové

Nedílnou součástí instalace pohonů vjezdových bran jsou doplňky v podobě dálkových ovladačů, signalizačních světel, nouzových spínačů, provázání s ovládáních garážových vrat nebo napojení na aplikaci mobilního telefonu či chytré domácnosti.  

Záruky na pohon vjezdové brány

Záruku na motory a související zámkovou techniku, standardně zákonem poskytovanou na 2 roky, rozšiřujeme pro naše zákazníky na 6 let s tím, že ve 3.-6. roce záruky garantujeme opravu, popř. výměru vadného výrobku za nový. 
Objednatel hradí pouze náklady spojené s touto opravou či výměnou, jako je práce technika, jeho cestovné či doprava nového výrobku.

Přihlášení

Používáme cookies ke zlepšování obsahu a zjištění zájmu o naše produkty. Pokračováním v návštěvě vyjadřujete souhlas. Více informací